Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hatalmas kéréssel fordulok...

Hatalmas kéréssel fordulok hozzátok! Lenne szíves valaki lefordítani nekem ezt angolról magyarra mondatonként és elküldené privát üzenetben? Tudom hogy nagyon nagy kérés, de csak szeptember óta tanulom az angolt, és még nagyon kevés a szókincsem.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 23. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
höh ezért még egy fordítóiroda is súlyos pénzeket kérne:D(na jó annyira nem),de nem hiszem hogy itt lefordítja akárki is... sztem próbáld meg a webfordítást ha csak úgy nagyjából kell a lényege vagy a magyar wikin nézd meg hátha fent van rajta Florida
2010. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5.000 Ft-ért lefordítom neked
2010. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 4500-ért is :)
2010. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és 3990 Ft-ért?
2010. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már a webfordítást, de sajnos olyan hülyeségeket adott ki, hogy inkább hagyjuk! Pedig mondatonként próbáltam fordítani.

[link]

Ha esetleg valaki segítene az angolt nem kell legépelnie, hanem kattintson a linkre!

Az is jó lenne,hogyha csak pl. 1-1 mondatot segítenétek lefordítani, a többiben majd segít a tanár.

Köszi!

2010. jan. 23. 18:28
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintetek,ha annyi pénzem lenne, nem lefordíttatnám?

Nem killódnék vele, az biztos!

2010. jan. 23. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd itt (magyarul) :

[link]

2010. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
párat lefordítottam, nem egy műfordítás de remélem megfelel :P
2010. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, belenéztem , nagyon szépen köszönöm! Jó lesz ez.
2010. jan. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!