Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV okozta szemölcs vagy...

HPV okozta szemölcs vagy herpesz, hogyan néz ki illetve mik a tünetei a nemi szerven?

Figyelt kérdés

Kb egy hete viszket a bal oldali szemérem dombom de nem a hüvely bemenetelnél hanem inkább a combomhoz közelebb eső résznél. Ez kb akkor kezdődött mikor leborotváltam. Gondoltam szőrtüsző gyulladás de ma négy gümő lett aminek férjem szerint fényes a teteje, de nem gennyes, nem fáj csak viszket.

január 12-én lesz 1 éve hogy voltam rákszűrésen és P2 lett az eredményem. 25 éves vagyok.

A hpv okozta szemölcs viszket? vagy fáj?

Félek, hogy valami komoly. Nem tudom mikor kerülök orvoshoz itthon vagyok két pici gyermekemmel.

Akinek volt hasonló tünete kérem írja meg mi lehet ez!!!!


2011. dec. 10. 21:23
 1/2 anonim válasza:

Nekem az első terhességem felénél lettek ilyen szemölcseim.Rengeteg...Szüléskor több orvos is nézte,de egyik sem mondott semmi konkrétat..Mint utólag kiderült a HPV vírus okozta,de az alacsony rizikó faktorú,ami nem veszélyes..

Menj el mindenképp nőgyógyászhoz,csináltatni egy cytológiát..Ha az negatív akkor semmi gond..Nálam azóta eltelt 3 év,17 napja szültem a második babámat..2x is csináltak cytológiát,de mindkettő negatív lett..

2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Azt le tudnád nekem írni hogy hogy néznek ki és inkább hol helyezkednek el? A hüvely bemenetelnél vagy inkább a combnál? Fájt is vagy viszketett?

2011. dec. 13. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!