Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hónapja szültem egy gyönyörü...

Bubu18 kérdése:

6 hónapja szültem egy gyönyörü kis fiut és a problémám hogy folyamatosan pisilnem kell fél másodpercenként szint, és olyan mint ha nyomnom kellene voltam dokinál szerinte nem vagyok fel fázva semmi! Tudnátok valami házi praktikát adni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szülés után előfordul, hogy a méh-szalagok kinyúlva maradnak. El kellene menned nőgyógyászhoz, hogy vizsgáljon meg, mert ez a méh előre eséséből adódik, nyomja a hólyagodat. Ezt fel szokták varrni, mert ha így marad, járhatsz pelenkával
2011. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik jol! De voltam vele orvosbál és nem mondtak semmit!
2011. dec. 11. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem azt jelenti, hogy nincs ilyen bajod, én keresnék másik orvost. Elhiheted nekem, 3 gyereket szültem, és a szülő nők között, főleg, ha első és 25-nél idősebb korban szül, előfordul ilyen probléma. De van amikor fiatalnál is
2011. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm keresni fogok másik orvost,de az a baj hogy nagyon nehezen tudom a 6 hónapos fiamat ithol hagyni addig valamilyen házi praktikád nincs véletlen ??
2011. dec. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!