Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap véletlenül 2 fogamzásgá...

Tegnap véletlenül 2 fogamzásgátlót vettem be. Ma reggelre véreztem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom bután hangzik, buta is voltam. Az a helyzet, hogy pénteken elfelejtettem bevenni, szombaton este rájöttem, hogy a pénteki kimaradt, így bevettem a péntekit. Rá 3 órára meg kicsit illumináltan bevettem a szombatit. Tudom, gyönyörü dolog, de ez volt. Emiatt kezdtem el vérezni ma reggel, igaz? Rendesen tönkrevágtam magam?

:S köszi az értelmes válaszokat elöre is


2011. dec. 11. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos lehet attól. Holnap doki!
2011. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Doki feltétlenül szükséges? nem múlik el magától?

Ma este bevegyem a mai gyógyszert, vagy inkább ne?

2011. dec. 11. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is engedd meg, hogy gratuláljak.

Másodszor pedig nyilván muszáj orvoshoz menned, elolvastad a fog.gátló tájékoztatóját egyáltalán?



*B.a

2011. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok orvoshoz menni holnap... se holnaputan, se a következö hét egyik napján sem. Azért kérdeztem, hogy tudja e valaki mit kell ilyenkor csinalni...
2011. dec. 11. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudsz orvoshoz menni. Az egészségnél kevés fontosabb dolog létezik. Én nem akarlak rábeszélni, ha hülye vagy, megérdemled.


*B.a

2011. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Olvasd el a fogamzásgátlód tájékoztatóját, hogy mi a teendő akkor, ha későn vetted be a tablettát! Amit én szedek - Sensonette - ott pl. azt írják, hogy vegyem be a kimaradt tablettát is, még akkor is, ha a következőt kell már bevennem (több napnál kell orvoshoz menni).

Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy rosszul cslekedtél.

2011. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Èn Yasminelle-t szedek, elolvastam a haszn. utasítást és nálam is azt írták, hogy vegyem be, akkor is, ha kettöt kell bevenni egyszerre. A vérzés normális. Ok, megnyugodtam.
2011. dec. 11. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
használati utasítást :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van nnna, szóval elolvastam a tájékoztatót! késö van... félrebeszélek félreírok...
2011. dec. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!