Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem már 9 hónapja a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lia989 kérdése:

Szedem már 9 hónapja a fogamzásgátlót. Többször volt közben pecsételő vérzésem, orvos Rutascorbint írt fel rá. Most véletlenül kimaradt egy szem, és rá két napra megjött, annak ellenére, h utána ugyanúgy szedtem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Két hét múlva kellett volna megjönnie:( és,ha most megvan,két hét múlva megint meg fog jönni? segítségeteket előre is köszönöm!
2011. máj. 29. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Rutascorbint???? Idéznék a betegtájékoztatójából:


1. MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ A RUTASCORBIN TABLETTA?

Alsóvégtagok idült vénás elégtelenségében és aranyeres panaszok esetén a tünetek enyhítésére.

Kapilláris károsodások mérséklése.


Ezek közül max. a kapilláriskárosodás vonatkozhat rád, de az már régen rossz. Az a helyzet, hogy valszeg tablettát kell válts, ha 9 hónap után a tabletta nem szabadna, h bármi gondot okozzon. Persze ha más bajod volt...

Szóval ha biztos vagy benne, h a doki erre írta fel, akkor k*rva gyorsan válts orvost!

2011. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orvosod egy idióta. Gyógyszert kellene váltanod vagy talán egyáltalán nem szedhetnél, ha 9 hónap után ennyi bajod van még mindig a gyógyszerrel...


MENJ MÁSIK ORVOSHOZ!


És nem majd...most, amilyen hamar csak tudsz...

2011. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legjobb, ha már holnap keresel egy új orvost !!! Nem lenne szabad ennyi idő után bármi problémának is lennie, ha igen, lehet nem szedhetsz tablettát vmi miatt....

Rutascorbint, nekem akkor írtak fel, amikor kiment a bokám és tiszta véraláfutásos volt... persze ez nem azt jelenti, hogy a te problémádra nem jó, de 9 hónap az azért szerintem nagyon sok idő, hogy ne álljon le a pecsételő vérzésed ! Bár jut eszembe, nekem gyógyszer szedés alatt is volt pecsételő vérzésem fél időben, amikor peteérésemnek "kellett" lennie , szóval ki tudja, de én megkérdeznék egy másik orvost az már biztos !

2011. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is routascorbint írt fel vérzésre = ti vagytok az idióták!!! :D:D:D
2011. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!