Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A harmadik adag mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik adag mercilon fogamzásgátlót kezdtem el szedni, de a szombati bogyó helyett a péntekit vettem be véletlenül. Lehet valami baj belöle?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a jelzés hogy melyik nap, az csak azért van hogy magadnak mint egy naptárat tudjad, hogy mikor melyiket szedted be, szóval nem hinném hogy lenne bármilyen baj is belőle, de azért várj még egy válaszolót, mert nem vagyok biztos.
2011. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy egyfázisú tabletta, igaz?

Akkor nem baj. A napok jelzése csak arra szolgál, hogy tudd, hogy aznap bevetted-e.

2011. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!