Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha magánrendelőbe megyek,...

Ha magánrendelőbe megyek, akkor is megnézik a TB-t?

Figyelt kérdés
Hazaugrok egy kis időre, otthon nincs fizetve a TB-m, de el akarok menni nőgyógyászhoz, magánrendelőbe.Baj lenne belőle, ha kiderülne, hogy nincs?Csak azért kérdezem, mert magánrendelő...csak gondolom, ha beutal valahova(mert lehet vérvételre is kéne mennem)akkor lenne gond?
2009. máj. 16. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs magyarországi TB. kártyád, minden egészségügyi ellátásért fizetned kell. Számlát is kapsz róla.
2009. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ha nincs TB-d, elmész az orvoshoz, elküld laborra, annyi az egész, hogy kifizeted.
2009. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez helyfüggő. nekem magán a fogorvosom, fizetek neki a kezelésekért, mégis kérte a TB kártyámat, mikor először menem hozzá, és kérte az adataimat.
2009. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem helyfüggő. Téged kezdettől fogva, mint itt nem biztosítottat kezelnek. Mintha egy külföldi menne el a rendelőbe.
2009. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy elkérik majd a számom, csak gondoltam elmondom majd, hogy nem otthon élek, és nem tudom, hogy pluszba kell-e fizetni egy magánrendelőben, mert amúgy is fizetek.De gondolom ha beutal mondjuk vérvételre, azért tuti fizetni kell majd.Drága,nem tudjátok esetleg?

Csak ezért nem akarnám megkötni megkötni azt a szerződést, amivel havonta fizethetem magam után a TB-t.

2009. máj. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!