Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Kérlek írjon...

Nagyon félek! Kérlek írjon akinek volt már! Ma voltam hüvelyi uh-on és kiderült cisztám van! 4cm-es! :-S Azt mondták várnnom kell míg megjön (az kb 1hét) aztán vissza kontrollra! Megnézik felszívodott-e!?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor műteni kell?Azt hogy végzik?Mennyi az esélye hogy felszívódik?

Nagyon félek a műtéttől mert pánik beteg vagyok!:-S


2011. jún. 6. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A pánikbetegséged lelki eredetű, a ciszta pedig testi.Kontroll után derül ki, hogy kell-e műteni, addig akár fel is szívódhat. Rutinműtét, nőgyógyász végzi, altatás mellett.Minden rendben lesz, feleslegesen ne aggódj.
2011. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogyan szedik ki a petefészkemből a cisztát?Felvágnak vagy úgy mint az abortusznál? És miért nem kaptam rá gyógyszert?Amitől eltűnik?
2011. jún. 6. 19:12
 3/14 anonim válasza:

A ciszta nagyon gyakori ártalmatlan dolog a nőknél, ami 99%, hogy magától felszívódik vagy kipukkan.

Nem kell tőle félni, elmúlik magától. Nekem már 2-szer is volt, nem kaptam rá semmilyen gyógyszert, magától elmúlt. Ha megjön a mensid, akkor már biztos is lehetsz benne, hogy szépen távozott a vérrel együtt. Egyébként ajánlom figyelmedbe a cickafarkfű teát, az segít a felszívódásban, mert minden női bajra jó, gyulladáscsökkentő funciója van neki.

2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak igazat adok a teával kapcsolatban (is)!:) Biztos hogy használ. Egyébként anyukámnak is voltak/vannak cisztái, igaz eléggé kicsik. És amúgy ő is pánikbeteg volt. Sokáig amúgy azt mondták neki az orvosok, hogy nagyon kevés esély van rá, hogy gyereke szülessen, mivel a petefészke is kisebb mint a normális, meg ugye a ciszták is..de mint látható, a Sors nem így akarta:) Elvégre itt vagyok. Szóval ne izgulj, bár tudom könnyű mondani.. :)
2011. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igyam vagy fürdőzzek vele? Hát nem tudom,remélem igazatok lesz és nem kell műteni!Kérnék választ olyantól is akit műtöttek cisztával!Köszönöm!
2011. jún. 6. 20:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó!Hát nem könnyű!Nagyon ideges vagyok!Már akkor rosszul voltam mikor mondta a doki a dolgot!:-S
2011. jún. 6. 20:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly márciusban vették észre,hogy hat cm-es cystám van,omleni kezdett belolem a vér.Azonnal bekuldtek korházba,és két nappal késobb,mivel hétvége volt,laparoszkoppal eltávolították.A mutét kozben észrevették,hogy van ott még egy kis cysta,de csak akkor veszik ki,ha megno.
2011. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jujj!Sajnálom utolsó!Mi az a lakroszkóp?
2011. jún. 6. 20:28
 9/14 A kérdező kommentje:
*laparoszkóp
2011. jún. 6. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:

A hasi mutéteknek egy sokkal biztonságosabb formája.

Nem tudom pontosan neked elmagyarázni,egy operálo muszer,nézd meg a google-ban.

2011. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!