Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Indol 3-carbinol táplálékkiegé...

Indol 3-carbinol táplálékkiegészítőt szedte már valaki? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:29
 1/2 anonim válasza:
Nagyon régi kérdés, de válaszolok, hátha másnak is segítség lesz. Én szedem, kb 3 hete, mert csúnya pattanásos a bőröm, és kimutatott hormonális egyensúlytalanság is fennáll. ( pcos ) Egyelore a 28 napos ciklusom 32-33 naposra tolta, barnázás is megvan előtte, ill. mell erős feszülése. A bőröm mintha kevésbé lenne csúnya, de szerintem még kell idő mire teljesen kifejti a hatását. ( a fogigátló sem hat azonnal a bőrproblémákra kell neki kis idő ) 1 kapszulát szedek naponta ( napi 1-2t ír a csomagolás) Bárki szedi, készüljön fel, hogy borzalmas büdös, mindenen áthatoló szaga van, csak elszántaknak ajánlom. Én csak ízesített folyadékkal bírom bevenni és előtte-utána visszatartom a lélegzetem, hogy ne is érezzem, annyira rossz. (büdös kínai cipő szag erős szájszaggal megsprékelve, csak hogy el lehessen képzelni :S ) Angol nyelvű oldalakon elég jó véleményeket olvastam róla, jó lenne valaki még, aki írna, és próbálta már.
2017. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1

Melyik gyártó termékét szedted?

2023. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!