Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitenetek nekem? Nem tudom...

Segitenetek nekem? Nem tudom hogyan csinaljam

Figyelt kérdés
szoval tudogyulladasom van,es mar kezdek jobban lenni,de eszre vettem hogy a kohogestol,nagyon szurodik a mellkhadamnal,jobb oldalt,es a vallamtol egeszen a karomig jobb oldalt,nagyon szurodik! ez ilkyenkor nem a sok kohogestol van,hogy az izmok osszehuzodnak? persze szedem tovabra is a gyogyszert! mit csinaljak menjek be a surgossegire ha megint elkezd ugy szurni a melkhasamnal jobb oldalt,vagy nyugodjak meg is szedjem tovabbra a gyogyszert?
2011. dec. 13. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű nem hat az antibiotikum, és mellhártyagyulladásod van. Irány orvos, ez nem játék!
2011. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Segítenétek nekem? Nem tudom hogyan csináljam


szóval tüdőgyulladásom van, és már kezdek jobban lenni, de észre vettem hogy a köhögéstől nagyon szúródik a mellkasomnál, jobb oldalt, ás a vállamtól egészen a karomig jobb oldalt, nagyon szúródik! ez ilyenkor nem a sok köhögéstől van, hogy az izmok összehúzódnak? persze szedem továbbra is a gyógyszert! mit csináljak, menjek be a sürgősségire ha megint elkezd úgy szúrni a melkhasamnal(?!) jobb oldalt,vagy nyugodjak meg is szedjem továbbra a gyógyszert?

2011. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves utolso ez mi volt? amugy milyen az a mellhartyagyulladas?
2011. dec. 13. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Segítettem neked.

A mellhártya-gyulladás a nevéhez hűen a mellhártya gyulladása. Okozhatja trauma is, de a tüdőből is átterjedhet rá.

2011. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na jo de ez kihat a karomra is? mert nekem a vallamtol egeszen a karomig faj!
2011. dec. 13. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A mellhártya-gyulladás nem sugárzik ki, amennyire én tudom. Nekem legalábbis nem sugárzott át sose, bár nekem nem is volt olyan súlyos.
2011. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!