Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb módszer menstruác...

Mi a legjobb módszer menstruáció előrehozására?

Figyelt kérdés

Szilveszter előtt kb. 2 nappal kellene megjönnie,de nálam mindig változó. Inkább előrébb szeretném hozni,és azt hallottam,hogy a fahéj,a vörösbor, a forró víz, és néhány gyakorlat segít ebben. Ti próbáltátok már valamelyiket? Milyen gyakorlatok ezek konkrétan? Melyik volt a leghatásosabb? Azt se szeretném hgoy sokáig tartson,nekem 6 napig szokott de le szeretném rövidíteni,ez hogy lehetségeS? gyógyszert nem szeretnék szedni.

Légyszi segítseteeek köszönöm!


2011. dec. 13. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hiába minden ezt megszívtad. Ezek a praktikák nem használnak semmit. Jó tamponozást szilveszterkor! :D
2011. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%

de bunkó vagy te előttem szóló...

kedves kérdező!

a vörösbor jó hatással van rá elvileg, de én olyat tudok ami kitolja pár napra és ez a citromlé, igyad vagy egyél citromot ez mindig bejön nálam, 5 napot késik ha úgy van:)

2011. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
te nagyon okos előttem szóló, a vörös bortól csak berúgni lehet!
2011. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%

aha szerinted...begyepesedett agyú...tudatlan némber...

nem azt mondtam hogy lerészegedésig igyon bort...pff...

2011. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a sok vicces kedvű ember xd köszönöm annak aki értelmesen válaszolt,egyébként egy csomóan mondják hogy nekik ez meg az használt,azért kérdeztem meg. késleltetni azért nem szeretném,mert az már vagy 35 nap lenne,és végig azon aggódnék hogy nehogy véletlenül mégis megjöjjön ://
2011. dec. 13. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel a praktikákkal nem tudod sem előre hoz, sem eltolni. A vörösbor pedig csak a menstruációs fájdalmak ellen hatásos, mivel a vérbőséget okoz, így feloldja a görcsöt. A forró víz szintén ugyanazt teszi.
2011. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!