Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt menstruáció után...

Az elmaradt menstruáció után hány nappal érdemes terhességi tesztet csinálni? Melyik márkájú a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
én a nemvárt előtt 2 nappal este csináltam 10-es érzékenységű tesztet (one-step, teszveszen vettem) és már kimuatta a terhességet. 13 hetes kismama
2010. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én csak Gabrielt használok, elég megbízhatónak tartom. 3 nap után már tesztelhetsz reggeli vizeletből.
2010. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lilly, még sosem csapott be, és olcsóbb mint a többi. 600ft-ért vettem a rossmannba, és a menzi előtt egy nappal, délutáni pisiből totál pozi volt. Viszont mikor nem voltam terhes, akkor meg teljesen negatív. Én ezt ajánlom neked. Bizony többször is előfordult, hogy a gabrielem, a gravi hcg- m álpozitív, vagy szellemcsíkos volt. Meg olyan is volt, h. idő után jóval jött ki a második cdík, tudom,h. akkor már ki kell dobni a fenébe, de én olyan vagyok, h. reménykedek tovább, és veszem a többi tesztet sorra. A lillyvel így még nem jártam. Ha tutira akarsz menni, akkor a menzi után 2-3 nappal csinálj tesztet.

Sok sikert!

2010. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Elszomorított amit írtál.Én is gravi hcgvel teszteltem kétszer is és mind kettő pozi lett,de a doki még nem lát semmit.Elképzelhető akkor hogy nekem is álpozi lett?Hát nem gondoltam.Pedig ezzel a teszttel kapcsolatban írtam ki kérdést is és ott mindenki dicsérte.Higgyek neki szerinted?

2010. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én a nem várt után vagyok 4 nappal. Csak nekem nem 28 naposak a ciklusaim, hanem 30-31.

2010. ápr. 28. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem nem pontos a ciklusom, 28-30 nap körül szokott lenni. A nemvárt környékén csináltam 1-2 nappal Corax Be Sure tesztet és pár másodperc múlva sötét rózsaszín lett, sötétebb mint a kontrollcsík. Kb 4, 4 és fél hetes lehettem. Ja, ez délután volt 17 óra körül.

Két nap múlva reggel csináltam első pisiből mégegyet, az is dettó ugyanilyen lett :)


27 hetes kismama

2010. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mindig a legolcsóbbat vettem,minig azt mutatták,amit kellett. A legutolsó a DISKOLOR volt,az nem volt a legolcsóbb,és csak halványan mutatott +-at,az elmaradás utáni 3. napon.

Ezek a márkák,amit ide felsoroltatok, mennyibe kerülnek a gyógyszertárba?

2010. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Gabrellnek nem hiszek, nekem 2x lett szürke csikos nem lettem terhes. a Lilly jo, nekem is a 29. napon délután pozi lett:)
2010. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 3. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!