Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Október óta havi két vérzésem...

Október óta havi két vérzésem van. Elég intenzíven.5-6 napig kitart, és erős vérzés . Mi bajom lehet? :s

Figyelt kérdés
köszi előre is :):|
2011. dec. 14. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hormonprobléma.

ciszta,sok minden.

kivizsgálás de sürgősen!

2011. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi a nőgyógyászod véleménye?
2011. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem voltam vizsgálaton...eddig nem érdekelt.azt hittem csak azért mert még nem állhatott be rendesen...de már kezdek megijedni.
2011. dec. 14. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el nőgyógyászhoz. Ő meg fogja tudni mondani, hogy mi a baj.
2011. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
két vérzés között hány nap telik el általában?
2011. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

októberben és novemberben 2hét...viszont ebben a hónapban negyedikén ment el...és ma megjött megint :S

erősen görcsölök,alig birok kihuzni magam ...kezdek nagyon megijedni

2011. dec. 14. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász minél hamarabb! 21 napnál rövidebb ciklus abnormális, és nőgyógyászhoz kell vele menni. Vizsgálat nélkül nem lehet megmondani mi bajod, sok minden okozhatja, és ez nem is túl gyakori dolog. De ezt muszály kivizsgáltatni, mert komoly probléma is lehet a háttérben.
2011. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 21-24 napos a ciklusom, tehát kb. minden harmadik héten megjön. Amíg nem sportoltam, nekem is 5-6 napos volt, de nem volt végig erős (mióta rendszeresen sportolok, ici-picit ritkább lett és csak 3-4 nap). Ha aggódsz, mindenképp menj nőgyógyászhoz.
2011. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha aggódsz, mindenképp menj nőgyógyászhoz."


Meg ha nem aggódsz, akkor is.

2011. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nos attól függ igazából. Volt ilyen nekem is, de még csak akkor kezdődött. de én még akkor kicsi(kisebb) voltam.

egy idő után már a vérzés is meghosszabbodott, és akkor döntöttünk úgy, hogy elmegyünk nőgyógyászhoz(11 nap nem kevés asszem:/) de egy sima hormongyógyszerrel megoldották. Nah persze azzal is vigyázni kell...

de azért ajánlott elmenni, megbánni nem fogod :D

2011. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!