Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió? Hangulatingadozás,...

Depresszió? Hangulatingadozás, alvászavar, motiválatlanság, fáradtság, állandó fejfájás, ingerlékenység? Ezek lehetnek a depresszió tünetei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetnek. valószínű hogy ez az oka.
2011. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Akár.De ha állandó fejfájás, az lehet egyéb egézségügyi okokból és nincs az az ember aki végig vigyorogja a napot, meg pörög ha folyamatosan fáj a feje.Szerintem menj el orvoshoz (nem *szihológushoz hanem a háziorvosodhoz) és mond el neki, vizsgáljon ki.

Ha tudsz pihenj többet, vegyél ki egy kis szabit ha megteheted.Csak tipp de szerintem jót tenne.

2011. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egyetemre járok igy a szabi megoldhatóXDaz a baj, hogy voltam nála, és úgy gondolta az alvászavar miatt van fáradtságom , ami miatt ingerlékeny leszek és hangulatingadozásom van.ezektől meg fáj a fejemXDadott altatót , de attól sem alszom.azt mondta, inkább nem küldene pszichiáterhez. igaz én sem szívesen mennék.
2011. ápr. 20. 22:22
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy köszike.arra nem gondoltam, hogy a fejfájásból vezessem le a dolgokat.ő azzal indokolta, hogy ha heti két délután fáj a fejem, akkor a többi napon fittnek kellene lennem.
2011. ápr. 20. 22:23
 5/5 anonim válasza:

:) nincs mit.Értem.De mégsem vagy fitt.Bár erről nem is hallottam hogy akkor fittnek kellene lenned.hm...

Jobbulást kívánok!

2011. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!