Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2x fordul elő, hogy szex után...

2x fordul elő, hogy szex után vannak felfázás tüneteim, valóban a szex miatt alakul ez ki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
még is mire gondolsz? kicsit konkrétabban!
2009. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ez lehet attól is, hogy mechanikusan nyomás érte a húgycsövedet, de baktérium is okozhatja (nem feltétlenül "hunyó2 ilyenkor a partner, sajna néha előfordul ilyesmi).

Igyál sok szénsavmentes ásványvizet hogy tisztuljon a hólyagod. Ha még előfordul, menj urológushoz, kérj vizelettenyésztést magadnak és a partnerednek is.

2009. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát miután együtt voltam a barátommal,utána 1vagy 2nappal jelentkeztek a vizelés közbeni szúrás/görcsölés,valamint véres vizelet...és,hogy köze lehet a szexhez,vagy véletlen egybeesés csak,és szimpla felfázás?
2009. máj. 17. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
véres vizelet? na ezzel irány az orvos. mindegy, hogy mitől van, ezt azonnal kezelni kell!!!
2009. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgom ilyennel volt kórházban 2 hétig, de ő többet várt sajna:S (akkor felfázott) És most, hogy már volt szexuális kapcsolata attól jött elő ismét, doki mondta neki, gyógyszert kell rá szednie. Dettó ezek a tünetek. Menj tényleg dokihoz!
2009. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezzel szenvedek én is.Bár szerencsésebb vagyok,mert a vizeletem nem véres.Ezt mézeshetek hólyaghurutnak nevezik.Neten utána lehet nézni.A nőgyógyász is azt mondta hogy 2-3 napra a szeretkezés után jelentkezik ez.A panaszomra,hogy gyakran felfázom azt mondta hogy huszonévesen ez gyakori,majd kinövöm...De én ebbe nem nyugszom bele...Túl sok múlik ezen,hogy ennyibe hagyjam
2009. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat:)

elmentem orvoshoz,veseambulanciára is küldtek...kiderült,hogy a szex miatt van,és hogy hogy lehet kivédeni?előtte és utána pisilni kell menni,utána pedig fürdeni:) remélem más is tanul belőle:)

2009. máj. 27. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes...én előtte és utána is pisilek és fürdök...és mégis!
2010. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Velem ez az elmúlt fél évben háromszor is megtörtént. Tényleg a legjobb a megelőzés, előtte-utána pisi, és fürdés. Fontos a higiénia.

Viszont ha már megtörtént valamiért - lehet, hogy épp kicsit gyengébb a szervezeted -, a legjobb, amit tehetsz, hogy lefőzöl két liter teát, és néhány órán belül mind megiszod. Közben 10-15 percenként - vagy még gyakrabban is - elmész pisilni, és próbáld melegen tartani a derekadat (akár derékvédővel, akár egy takarót magadra csavarsz, ha épp otthon üdögelsz).

Nekem mindhárom alkalommal, mire elfogyott a tea, el is múlt a vérzés, és nem görcsölt a hasam sem.

2011. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nézz utána google-n a honeymoon cystitys nevű jelenségnek (és lehetőleg ne valami jött-ment oldalon). Ha kifejezetten szexuális együttlétek után jelentkezik a panasz, sok esetben erről van szó.

De ugyanazt tudom mondani, mint ezelőtt: előtte-utána pisi és fürdés, ha már kialakult akkor meg bő folyadék.

2012. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!