Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázás tünetein ronthat a szex?

Felfázás tünetein ronthat a szex?

Figyelt kérdés
Felvagyok fázva egy kétnapja,de tegnap ugy éreztem hogy már egyáltalán nem fáj pisiléskor,barátommal szeretkeztünk,és mára ujra visszatért a fájó érzés pisiléskor,lehetséges,hogy még nem ment le telejsen a gyulladás,és a tegnapi szeretkezés még fokozta a gyulladást és ezért tért vissza az érzés?Kammillás teát fogyasztok,rengeteget,már most érzem,hogy jobb,esetleg még forró fürdő ajánlott?A forró víz nem fokozná jobban a gyulladást?
2011. aug. 19. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
rossz témárakörbe irtam...lány vagyok....
2011. aug. 19. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felfázásra jó a forró fürdő, én mindig azt szoktam és nekem használ.


Illetve ha a fürdővízbe teszek cickafarkfű és/vagy kamilla forrázatát. (Úgy csinálod mint a teát csak többet és beleöntöd a forró vízbe. Ronda sárga lesz a színe, de használ.)


A szex ilyenkor a fertőzések miatt nem ajánlott, mert ugye lehet baktérium okozta a gyulladást, és akkor a partner is elkaphatja. De nem hinném hogy ettől rosszabbodna. (Bár én nem vagyok orvos.)


24/N

2011. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szex fokozhatja a tüneteket, mert nyomja a húgyhólyagot a pénisz!!! Sőt, elő is idézhet hólyaggyulladást, ha nem pisilsz szex előtt, ha kell, ezért érdemes minden szex előtt wc-re menni, ha picit is kell pisilnod!!!
2011. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ronthat bizony. Sokszor maga a szex okozza a felfázás szerű tüneteket, ami így nem azért alakul ki, mert hideg kőre ültél, vagy megfázott a veséd, hanem a súrlódás miatt, amit a szex okoz. A húgycsöved kimenete és a hüvelyed nagyon közel vannak egymáshoz, így a bacik szabadon vándorolnak ide-oda. A legjobb megoldás, ha a szexet hanyagoljátok legalább egy hétig, még akkor is, ha a tünetek elmúlnak. Igyál nagyon nagyon sokat, és üljél cickafarkfű teába, illetve én ilyenkor szoktam inni egy Urogin nevű gyógyfüvekből álló lötyit, ami vény nélkül kapható. És ami szintén nagyon fontos, hogy érdemes használni szex közben síkosítót, még akkor is, ha úgy érzed, minden oké, mert megvéd az apró pici sérülésektől. 22L
2011. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket...hát kénytelenek leszünk mellőzni a szeretkezést,pedig pont vasárnap megyünk kirándulni pár napra :=(...na de fő az egészség:)
2011. aug. 19. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!