Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől köhögök ennyire? Hogyan...

Mitől köhögök ennyire? Hogyan tudnám a köhögést csillapítani?

Figyelt kérdés
5 napja egyfolytában köhögök, száraz köhögés nem köhögöm fel, az orvosok se tudják mi bajom van, ma voltam röngenen, de semmit nem mutatott. Inhaláltunk, injekciót kaptam már, mézesteát iszok, kamiláztunk. Sinecod-ot is szedtem, de semmi. (aszthmás vagyok amúgy) és a szokásos gyógyszereket is szedem (ventolin, aerius, Symbicort) Köszönöm!
2011. dec. 19. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukám COPD-s beteg, neki a Mucopront vagy Ambroxol tabletta szokott segíteni.
2011. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha ilyen gyakran elő szokott fordulni, akkor vegyél KS pipát. Ezt fel is tudod íratni a tüdőgyógyásszal, így csak 300-400 Ft-ba kerül. Hatóanyag nélküli és szintén segít abban, hogy a váladék könnyebben kiürüljön a tüdődből. Ezt nem nagyon szokták reklámozni, mivel csak egyszer kell megvenni és nem folyamatosan költöd a pénzed a patikában.


[link]

2011. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!