Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. s. Most mennyek dokihoz...

S. O. s. Most mennyek dokihoz vagy ne mennyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy ami nekem van kóros-e . Szóval a menszeszemtól függ hogy éppen milyen a hüvelyváladék. Alapból szerintem színtelen de a fehérneművel érintkezve sárgás. Néha úgy érzem de kb naponta 1-szer hogy mintha viszketne belül vagy kívül. Szaga igazából nagyon kicsi van de nem tudom sajnos hogy mi az amire azt mondják, hogy kellemetlen szagú mert igazából nem kellemes a szaga de menszesz előtt kicsit "szagosabb" néha mintha égne de lehet hogy nem :á , a kérdés igazából hogy szerintetek ez normális, illetve ha valakinek fertőzése van mennyi viszket meg stb,???

2011. dec. 20. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
menjél -.-"
2011. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Azzal csak jót teszel magadnak, ha elmész dokihoz. Inkább hiába menj, minthogy bármi baj legyen.
2011. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De előbb vegyél egy helyesírási szótárt!
2011. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem menj,valószínűleg gomba... és kapsz rá krémet,stb.Mondjuk én már doki nélkül is szoktam tudni h mikor ,és hogyan kell kezelni, de az a legbiztosabb ha elmégy.
2011. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:

Használsz hormonális fogamzásgátlót?

Barátnőmnek nagyon hasonló, néha előjön, néha nem. Orvosnál többször volt vele, kitenyésztették, de semmit sem állapítottak meg.

Valószínűleg semmi súlyos, de menj el orvoshoz, hátha kiderül, mi ez.

2011. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de a gombának nem más tünetei vannak?
2011. dec. 20. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!