Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor mennyek...

Szerintetek mikor mennyek dokihoz?

Figyelt kérdés
Volt már egy missed ab. hematóma végett, 5 hetesen kezdtem el vérezgetni, majd 6 hetesen műtöttek. fél év után sikerült a bébyke, jan 17 volt az utolsó mensim, most 4-5 hetes lehetek, nagyon félek nehogy ismét baj legyen. Ti mit tennétek? tudom h kb 7-8 héten kéne menni de ezeket figyelembe véve, mikor mennyek szerintetek?köszönöm előre is a válaszokat.
2011. febr. 13. 23:03
 1/10 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Azt szokták mondani, hogy kb 6 hetesen érdemes dokihoz menni, mert akkor már láthat pulzálást is UH-n. DE!!

Mivel volt már prdoblémád, szerintem azonnal menj dokihoz, ha nem is lát még semmit, adhat progeszteron pótlást, aztán majd meglesz az a petezsák is. :-)

Legfeljebb az elején kicsit sűrűbben jársz majd hozzá. :-)

2011. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En azonnal mentem, amint pozit teszteltem!
2011. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is azonnal mentem pozitív teszt után, akkor még csak annyit tudott mondani, hogy 3-4 hetes lehet. Persze kontrollra visszahívott akkorra amikorra már várható, hogy ver a szíve, de azért örültem, hogy ő is megerősítette, hogy babát várok :)
2011. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is missed abos vagyok,vittem a szövettan eredményt,letettem az asztalra,és mondtam,hogy az előzmények miatt jöttem hamarabb,de már petezsákot láttunk!
2011. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megerősítettek abban, h rögtön kell menni. héten megyek. majd megírom mit mondott .köszönöm még egyszer aranyosak vagytok.:D
2011. febr. 14. 09:06
 6/10 anonim ***** válasza:
MENNYEK :-)))) hahaha
2011. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
ha jan 17.en volt utoljta menstruaciod,milyen hosszuak a ciklusaid? mert ha min. 28 naposak, akkor csak most van a nemvart...boztos terhes vagy? esetleg kamukerdes:)
2011. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés. egyáltalán, szerinted szórakozásból teszem fel a kérdést? nincs más dolgom mi csak az feltételezni h terhes vagyok?! 26 naposak a ciklusaim, feb. 11én kellett volna megjönni, és már 10én pozit teszteltem. igen terhes vagyok. csak azzal akarok szórakozni h volt egy kaparásom és utána várom ismét a babát, meg beképzelem magamnak a terhességet. eléggé művelt az aki ilyen választ tud adni egyáltalán nem idegesíti fel a kismamát.
2011. febr. 14. 17:56
 9/10 A kérdező kommentje:
jah és nem törvényszerű a 28 napos ciklus.
2011. febr. 14. 17:57
 10/10 anonim ***** válasza:
semmi koze a muveltsegnek ahhoz, amit irtam, csak utanaszamoltam egy atlag ciklusnak. sehol sem rtad, milyen hosszu egy ciklusod, ezert nem kell felkapd a vizet, nem vagyok gondolatolvaso...en is kismama vagyok es szerintem azert annyira nem volt "idegesito" a valasz, mint amennyire megjatszod a sertodottseget.
2011. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!