Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy 16 évesen már...

Normális, hogy 16 évesen már picit megereszkedtek a melleim?

Figyelt kérdés
Elég korán kezdtek el nőni a melleim,az osztályból szinte elsőként,de anyukám egy ideig nem engedte hogy hordjak cicifixet-melltartót,csak trikót.Kb 12 évesen kezdtem el cicifixet hordani,akkor már nagyon zavart,13-14 évese korom óta hordok melltartót.Nem húzom túl szorosra,nem is laza,éjjel sosincs rajtam,és néha 1-2 órára amúgy is le szoktam venni.Mostanában vettem észre,hogy lógnak.:( A családban minden nőnek nagy melle van,de senkinek sem lóg..Meg van ereszkedve eléggé.
2011. dec. 20. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mekkora a melled? fogytál-e jelentős mennyiséget?

mert akkor természetes, ha nagy melleid vannak, vagy fogytál/hiztál sokat...

2011. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

80/C-t hordok.

Nem fogytam-híztam sokat,1-2 kg van ami fel-le mászkál rólam,amúgy tartom nagyjából a súlyom már régóta,56 kg vagyok,170 cm.

2011. dec. 20. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rossz testtartástól is lehet. sajnos nekem is attól ereszkedett meg 18 évesen :(
2011. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, sajnos van ilyen. Alkati kérdés is. Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg nem nagyon fog változni. 28L
2011. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint fiú mondom, ez semmit nem vesz el a szépségedből.
2011. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a melltartó miatt kezdtek el lógni. Olvasd el ezt a cikket:

[link]

Én csak alátámasztani tudom a cikkben írtakat, mint olyan nő, aki sose hordott melltartót (kivéve persze alkalmakra, amikor átlátszó volt a fölső, illetve sportra sportmelltartót.

Bevallom, hogy én nagyon rosszul is voltam, amikor egy hormonális probléma miatt elkezdtek a ciklusom második felében fájni a melleim, és melltartót kellett elkezdenem hordani azokra a hetekre, hogy enyhítse a fájdalmat. Hiába vettem pamutot, attól is viszkettem, meg zavart, szóval én szívből tudom utálni a melltartót. Sőt véleményem szerint sokkal szebbek a melleim melltartó nélkül, mármint a formájuk. Ezért is volt rémálom melltartót találni, mert mindegyik valami undorító mű formát próbált ráerőltetni, amikor úgy találtam szépnek a melleim ahogy vannak.

Jah egyébként soha SENKI nem vette észre, hogy nincs rajtam, max ha mondtam, vagy ha direkt olyan fölsőt vagy ruhát vettem föl, ami kivolt vágva a két mellem közt, stb.

Én egyébként már fiatal tiniként hallottam erről, hogy a szalagok meggyengülnek ha melltartót használunk, mert nem "dolgoznak". Pontosan ahogy hiába sportos, izmos valaki, ha sokáig nem sportol, stb, akkor kiesik a formájából. Csak a mellszalagok esetében nem lehet formába visszakerülni, mert a szalagok nem lesznek sose olyan feszesek. Úgyhogy lehet többet kéne dolgoztatnod azokat a szalagokat, hogy megerősödjenek mielőtt tovább ereszkednek a melleid! Van egyébként melltorna is, ami segíthet.

2012. jan. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!