Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiatal vagyok, sajnos későn...

Fiatal vagyok, sajnos későn kezdtem el melltartókat hordani. Elég nagyok a melleim (D kosár) és mostanába úgy vettem észre, hogy kicsit megereszkedtek. Mennyibe kerül egy mellfelvarrás?

Figyelt kérdés
2-3 cm-rel szeretném feljebb.
2011. febr. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
ha előbb kezdesz melltartót hordani, akkor is megereszkednek a melleid
2011. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, C kosár fölött kaármit csinálsz lógni fog valamennyire.
2011. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
háttt....csak másfél éve hízott meg D-re tovább már nem fog nőni remélem :D idén leszek 20. kicsit máshova is híztam úgyhogy egy kiadós diétától sztem újra C leszek
2011. febr. 22. 05:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem E-s és nem lóg. A titok az úszás, és az egyenes tartás. Ez nem könnyű hiszen elég nagy súlya van a melleknek. Nem hiszem hogy lógna neked, lógás ugyanis akkor van ha fogysz -10 kgot hirtelen vagy szoptatáskor- ilyen alkalmakkor a zsírszövet, kötőszövet távozása okoz lógást. Szerintem neked nem lóg csak úgy van egy természetes esése. Ja és ne diétázz. Hideg meleg viz, gerinctorna kitartóan. És kényelmes melltartó. Felvarrás nem kell. Mert ha megcsináltatod most és szülsz egy gyereket szülés után már nem vállalnak több mellfelvarrást. Szóval elégedj meg vele, aztán szülj egy pár gyereket és akkorra tartogasd a felvarrást, ha már tényleg lóg!
2011. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állami kórházban 200 ezer körül, magánklinikán kb 400 ezer
2011. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is D-s, nekem nem lógnak, de valahol azt írják, hogy rosszat tesz, ha állandóan melltartót hordok, valahol meg azt, hogy hordjak állandóan melltartót, mert attól nem ereszkedik meg...Most akkor kinek van igaza? :D
2011. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindig hordj melltartót, ez nem kérdés.... Jól válaszd meg a méretét!
2011. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!