Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 eves vagyok es megereszkedt...

15 eves vagyok es megereszkedtek a melleim. Mit tegyek? Szeretnem hogyha irnatok jo mellgyakorlatokat vagy valamit.

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es az a gondom h megereszkdtek a melleim es csikosak. De ez mar nem most tortent igazabol mar eleg regota van. En eleg hamar fejlodtem mar alsoba eleg nagy volt a mellem. En arra gondoltam h attol lehet h mikor mar toppot kellet volna hordanom akor meg nem hordatam semit es mikor mar melltartot kellet volna akor meg meg csak toppot hordatam. Ezt igy utolag gondoltam vegig. De nem biztos h ettol van. Szeretnem ha irnatok hatasos melltornakat ami segitene h ne logjon a mellem vagy valamit csak segitsetek leci:( . (felek hogyha majd mar arra kerul a sor h sex akkor el fog undorodni tolem a pasim ez miatt)
2010. máj. 7. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

15 évesen nekem is ugyanez volt a problémám, de így utólag visszagondolva, nem is lógtak annyira a melleim! :D

Egyébként a fekvőtámasz csodákra képes, nagyon jól megemeli a melleket. Persze, nem az olyanoknak, akik már sajnos a köldökükön hordják. ;)

2010. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot már el is kezdtem. remélem sikerül:D
2010. máj. 28. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!