Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hány hónap maradt így ki?

Nektek hány hónap maradt így ki?

Figyelt kérdés

Mikor először menstruáltatok, utána hány hónap maradt ki/hány hónap után jött meg a 2.?

Nekem november 7-én jött meg az első és azóta nem. :) (tudom hogy normális) Kicsit várom megint, mert akkor érzem magam egészségesnek. :)

12/L


2011. dec. 21. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor még max 1, de utána nyáron az egész nyár :D
2011. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hóhó akkor te elég szerencsésnek mondhatod magadat, hogy nyáron akármikor fürödhettél tampon nélkül is ;)
2011. dec. 21. 13:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy Te így fogod fel Kedves Kérdező, hogy a menstruáció azt jelenti, hogy egészséges vagy! Bárcsak minden lány így gondolkodna? Nem akarod tanítani ezt a felfogást? :D
2011. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor még betétet használtam, szóval kettős szerencse volt :D:D:D
2011. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek próbáltam, de ő direkt kínlódni akar, és úgy állítja be, mintha a világ legrosszabb dolga lenne. :/
2011. dec. 21. 13:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet neki az, én régen mindig a falat kapartam 3 gyógyszer után is, annyira fájt :S
2011. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig nincs ebben semmi rossz. Nekem kezdettől fogva 1x sem maradt ki, aztán anorexia miatt 1x, de most már oks.
2011. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát, nekem 9 hónap után jött meg újra. Most nem elkeseríteni akarlak, neked nem hinném, hogy ennyit kellene várnod. :)

Nálam gondok voltak, de a 9 hónap akkor is 9 hónap. Én ennyit vártam.

2011. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Megkérdezhetem, hogy mi volt a gond?
2011. dec. 21. 13:49
 10/11 anonim válasza:

Ez nemrég történt, 16 éves vagyok, szóval amúgy is sokat kellett várnom rá. Nagyon fruszrtáló volt, hogy "nem voltam egészséges", ezért elmentem orvoshoz, aki elküldött egy hormonvizsgálatra. Kiderült, hogy minden értékem megfelelő, kivéve egyet, az nagyon rossz lett és ez akadályozta meg a peteérést. De te még úgymond fiatal vagy, a te esetedben ez tényleg normális. Az enyémben azért nem volt az, mert már jócskán benne jártam ebben az időszakban! :)

Szóval én azt mondom, még nem kell félned, akkor sem, ha sokáig elmarad!

Persze azért remélem, hogy megoldódik a dolog, én már csak tudom, milyen rossz, amikor várod, de nem jön! :)

2011. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!