Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek 7 abortusza volt...

Ha valakinek 7 abortusza volt már 21 évesen akkor lehetnek e a későbbiekben bármilyen problémái ha babát szeretne? Milyen esetleges problémák léphetnek föl. Stb? (normális válaszokat várunk, mert az előzményeket inkább nem írnám le)

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 14:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nőgyógyásszal kellene megbeszélni, nem itt. Kizártnak tartom, hogy bárkinek lenne itt tapasztalata ilyen sok abortusz utáni gyerekvállalásról. Ez elég extrém eset.
2011. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon sok minden jutott az eszembe, de inkább nem írnám le, mert kitiltanak és gyanítom más úgyis megteszi.

Hát ha normálisan van megcsinálva, akkor elvileg semmi gond nem lehet ez miatt, viszont az esély a meddőségre minden abortusszal növekszik. A 7 az rohadt sok, szerintem kell egy jó adag szerencse, hogy megtapadjon a baba és gond nélkül ki is lehessen hordani.

2011. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
7 abortusz az nagyon sok, biztosan megviselte az illető szervezetét. Persze ettől még nem kizárt, hogy lehessen gyereke, de én mindenképpen konzultálnék orvossal, mielőtt belekezdetek.
2011. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Igen léphetnek. Ha erőszakkal "szedik le" (vákummal) a méhnyálkahártyát,főleg,hogy terhesség esetén vastagabb is,gyulladásba kerül a méh . Ez annyira el tud fjaulni,hogy az ismerősömet például mentő vitte el az ab. utáni héten,olyan fájdalmai lettek.

És ami nagyon fontos: ez az erőszakos beavatkozás hegesedéssel járhat,ami 7 ilyen beavatkozás esetében már elég sanszos.

Az előzményekre én nagyon kiváncsi vagyok,nem rosszindulatból ,nem vagyok véresszájú abortuszellenző,de hogy lehet összehozni 21 éves korára valakinek 7 nem kivánt terhességet?

2011. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%

Én inkább attól tartanék, hogy milyen rendellenességgel születik az a gyermek, ennyi abortusz után. Mert jó-jó, hogy kétesélyes maga a fogantatás, bár úgy tűnik azzal eddig sem volt gond. Viszont azt neked a Jóisten nem tudja megmondani, hogy a baba kihordására mennyire alkalmas a méhed, ennyi trauma után. Megmondom őszintén, én nem mernék kockáztatni - mármint ha a páromról derülne ki ilyesmi, ugyan úgy szeretném tovább, lehet vele is maradnék, de hogy sérült gyereket hozzunk össze, azt nem merném megkockáztatni. A gyerekünknek, és nekünk sem jó.

Nem akarlak elszomorítani, ítéletet sem mondok, ez az én véleményem.

2011. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%
Javaslom, hogy ne csesztessük a kérdezőt, lehet kiskora óta erőszakolja őt valaki, vagy ilyesmi...
2011. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hát, ismerősnek sikerült - bár ő csak három abortuszon volt túl 20 éves koráig, de a dokija azt mondta, hogy a következőt vagy megszüli, vagy mondjon búcsút az anyaságnak. Na, akkor tért észhez a nő, és utána vigyázott, amíg valaki el nem vette. Akkor szülte meg a kislányát, aki most úgy 3-4 éves, végig veszélyeztetett terhes volt, szinte fel sem kelhetett az ágyból - a férj persze nem tudta, hogy miért...

Több gyermeke nem is lesz, az biztos.

2011. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek egészségügyi okokból kellet 4 terhességét megszakítani,majd utána lett pár halva szülése,nem kívánom senkinek azt amit ő átélt a pár év alatt,de lett neki egy gyermeke,de mesterségesen,igaz hogy az sem volt egy leányálom,sokat szenvedett.
2011. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Egy abortusz után is lehet rengeteg probléma, 7 után meg inkább az a kérdés, hogy lehet-e még egyáltalán gyereked, és van-e rá esély, hogy egészséges legyen.
2011. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
ha ezekután sikerül teherbe esned ami nem valószinű, akkor koraszülés, vetélés, idegrendszeri betegség a babánál
2011. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!