Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek 7 abortusza volt...

Ha valakinek 7 abortusza volt már 21 évesen akkor lehetnek e a későbbiekben bármilyen problémái ha babát szeretne? Milyen esetleges problémák léphetnek föl. Stb? (normális válaszokat várunk, mert az előzményeket inkább nem írnám le)

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 14:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
te szerinted a mai orvosok mit mondanak...? konkrétan szarnak bele!(tisztelet a kivételnek) meg bocsi ha nincs pénz magánorvosra aki ugy áll hozzád hogy mennyit tettél a zsebébe.... és miért fordulunk egymáshoz interneten? mert nem 1 nem 2 egészségügyi kérdés van fenn itt sem, mert nem hinném hogy minden orvos átélte volna ezt vagy hasonlót de a civilek akik mi itt egymás között pötyögünk. öszintén (noname) leírhatsz bármit és minnél több vélemény van annál jobban tudod hova tenni a dolgot... és fogalmad sincs neked sem semmmmmirről de hát részletesen meg nem fogom egy ilyen emernek az orrára kötni a dolgot. mert itt a kérdező én vagyok és ha normálisan nem tudunk itt írogatni akkor minek lépsz fel? kötöszködni? jobb elfoglaltság..esetleg nincs? aki pedig normális értelmes válaszokat adott annak köszi
2011. dec. 23. 17:09
 22/30 anonim ***** válasza:

kérdező, ha esetleg elmondanád, hogy miért volt ennyi terhességmegszakításod, akkor többet tudnánk segíteni

pl nem mindegy, hogy te voltál-e a beteg, a gyerek volt-e a beteg, genetikai gond volt-e, ha igen, akkor ugyanaz-e a férfi partnered stb

lehet, hogyha megadsz pár infót, akkor kiderül, hogy próbálkozni sem érdemes, legalábbis természetes módon

bár lehet, hogy már 7 abortusz eleve elég ok erre, de nőgyógyászt kéne megkérdezni

mindenesetre én nem tartanám valószínűnek, hogy egy jó orvos nélkül teherbe tudj esni és kihordani egy gyerket, úgyhogy ha azt szeretnél akkor meg kell fizetned ha ingyen nem találsz

sajnos ez van, valamit valamiért

én is az acknémmal voltam mindenféle sztk-s bőrgyógyásznál, de egyik se segített rajta semmit, sőt amikor szövetmintát vett az egyik, akkora heg maradt ott mint az istennyila... és a magánbőrgyógyász igaz, hogy 6000 ft egy vizit, de azonnal sokkal szebb lett az arcom már a külső kezeléstől is

2011. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%
És miért nem lehet felfogni hogy az abortusz nem mindig gyilkosság,ha felcsináltatja magát akkor talán elitélem én is,de könyörgöm az egy zigóta,tanulni kéne biológiát,és nem felruházni joggal egy embriót,ja és nem Isten neveli fel a sok fogyatékos gyerekeket.Ha fenn állna a veszélye hogy a gyerekem vegetalós lenne,én is elvetetném.
2011. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
79%
Istennel könnyű vagdalkozni,mégse ő fizeti a Pető intézetet,az árvaházakat,a gyermekétkezetetést.Senkit nem kötelezhetnek nyomorékok megszülésére sem nemi erőszakból fogant gyermek megszülésére,sem beltenyészetből származó debil megszülésére.Amikor velem közölte a doki hogy az első terhességemnél a gyerek genetikai beteg,férjemmel közösen abortusz melett döntöttünk,de ettől nem vagyok gyilkos,és lett gyermekem kettő is,de azok egészégesek.
2011. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
34%
Jelentelek benneteket. A kérdésre válaszoljunk már, ez nem abortusz ellenes fórum.
2011. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha 6 abortusz után sikerült egy 7. terhesség, akkor 7 abortusz után is lehet 8. terhesség, amennyiben a 7. abortuszon se történt semmi rendkívüli.


Viszont, ha az előző 7-et valami rendellenesség miatt kellett elvetetni, akkor jó eséllyel a 8.-kal is bajok lesznek...

2011. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg akkorlehetne válaszolni erre a kérdésre, ha a kérdező megmondaná, miért volt 7 abortusza. Ha "normális" (mármint nem elítélendő) okok miatt, pl. genetika vagy nemi erőszak, azon nincs mit szégyellnie, nyilván már rég leírta volna ahelyett, hogy nekiesett volna a válaszolóknak. Tehát gondolom, a felelőtlen nemi élete miatt jött össze ennyi abortusz és azért nem írja le. Elég szánalms...
2011. dec. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
én nem estem neki senkinek egyenéőre ők estek nekem. és ilyen embereknek nem fogok még én magyarázkodni hol ott nem is tartozom magyarázattal.
2011. dec. 24. 13:47
 29/30 A kérdező kommentje:
ja és már ahogy mondtam a kérdező én vagyok!!! nem az aki először elítél utána kérdez.. az bekaphatja!!!! mert már télleg túlzásba vitték itt egyesek a szövegeiket.. és nem erre volt szükségem de már nem érdekel. elegendő féle választ kaptam arra amit tudni szeretnénk (PONT)
2011. dec. 24. 13:53
 30/30 anonim válasza:
megértem a kérdezőt, és szerintem is idegesítő, hogy egyesek játsszák a szentfazékot, de... ezeket nem kell és nem is lehet ennyire mellre szívni. szerintem meg pont hogy nekikestél. nem tudom mi történhetett, de biztos nyomott hagyott, ha ennyire felkavar. egyébként itt névtelen vagy, senki sem ismer és nem is fognak. nem kell félned.
2013. aug. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!