Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy a szűz lányokat...

Igaz, hogy a szűz lányokat végbélen keresztül vizsgálja meg a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma írtam egy régi kérdéshez választ ezzel kapcsolatban. Még hozzá ezt írtam:

Szűz lányokat, akik beleegyeznek megvizsgálnak hüvelyen keresztül. Csak onnan tudom, hogy engem is vizsgáltak már sajnos nem egyszer. A menete a következő. Elmondod a dokinak a problémádat, utána hozzáteszed sietve, hogy szűz vagy, így reménykedsz, hogy majd kézrátétellel meggyógyít. (Akkor a doki néz egy nagyot, hogy 19 évesen, hogyhogy szűz vagyok még.) Utána megkérdezi, hogy használsz-e tampont. A válasz igen. Megkérdezi, hogy engedélyezed-e a hüvelyi vizsgálatot, amit óvatosan végezne el. Ha itt is igent mondasz, akkor mehet a menet. Biztos van olyan orvos, aki nem vizsgál meg szűz lányt hüvelyen keresztül, de eddig az a három, akinél én voltam, mind megvizsgált. Nem egy kellemes dolog, de ha muszáj hát muszáj. Jah annyi a különbség, hogy kicsi kacsát használnak, de tényleg sokkal kisebb mint a rendes nagy, mert látták rajtam, hogy totál para vagyok, és megmutatták mind a kettőt. Ja és csak egy ujját dugja fel. De mondom, lehet, hogy van olyan, aki nem vizsgál meg szüzen, de kár azon vitatkozni, hogy van-e olyan, aki igen, mert van, aki megvizsgál simán.

2009. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz a végbélen történő vizsgálattól, akor addig ne menj dokihoz (ha nem muszáj) mig el nem veszíted a szüzeségedet!
2009. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha én még csak 16 vagyok, és szűz?? De tampont használok, biztos, hogy minden orvos meg fogja kérdezni?
2009. máj. 19. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg orvosa válogatja. Én 18 évesen voltam először orvosnál és szűz voltam. Nem kérdezte meg és simán kenetet vett. Azt hittem, ott halok meg, amikor felnyomta azt a valamit. És erősen véreztem is. Akkor megkérdezte, hogy élek-e nemi kapcsolatot. Mondtam, hogy nem. És csak annyi volt a reakciója, hogy uppsz, akkor maga most már nem szűz.

Sok éve volt, SZTK rendelőben. Lehet, azóta megváltoztak az orvosok.

De az biztos, hogy szólj előre és akár többször is mond el, hogy nem élsz nemi életet. Nehogy igy járj, mint én.

2009. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok. Ha elmész orvoshoz (már pedig gondolom okod van rá, hogy elmenj), akkor mond el, hogy szűz vagy. Ha nem kérdezi, akkor is. És ha nem szeretnéd, hogy végbélen keresztül vizsgáljon meg, akkor mond meg neki. Bármilyen vizsgálatot jogodban áll megtagadni. De ne tedd. Ki lehet bírni. Persze szívesebben ülnél barátnőiddel egy tengerparton, de néha olyat is meg kell tenni, amit nem szeretünk. Ha valami problémád van, akkor ne halogasd a dokihoz menést, csak egyre rosszabb lesz. Ha meg esetleg bunkónak tűnik az orvos, akkor még a vizsgálat előtt, mondhatod azt, hogy te hazamennél. Nem kötelezhet semmire. De eddig velem mindegyik orvos normális volt, pedig SZTK-s rendelésen voltam. Mindegyik megértette, hogy ez nem éppen egy hétköznapi helyzet nekem, és látták rajtam, hogy mennyire félek, és nem volt durva egyikük sem. Hagytak időt lazítani, segítettek, amennyire tudtak. Szóval bátorság! Ha meg nem olyan jellegű a problémád, lehet, hogy le sem kell vetkőznöd. De azt megmondani nem tudom, hogy az orvos milyen vizsgálati módszert akar majd választani. De te rákérdezhetsz, és ha nagyon tartasz tőle, akkor megmondhatod, hogy te nem szeretnéd. De én a helyedben inkább túlesnék rajta, minthogy később probléma legyen. Pár perc az egész. Ki lehet bírni, és a dokinak sem az az élet célja, hogy bántson, hanem segítsen!


Hajrá és bátorság!

2009. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

igen, engem is ugy vizsgált:S tuléltem

18*L

2009. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!