Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg lehet olyan, hogyha...

Tényleg lehet olyan, hogyha sokat izgatnak egy nőt szexuálisan, de kielégülés nélkül, hogy hormonális gondokat okoz neki? Pl progeszteron túltermelést és mellduzzanatot és fájdalmat.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy higgyek-e ebben, valaki mondta, hogy ez okozhatta nálam. (Nem orvos.)
2011. dec. 26. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha tudok csodálkozni amikor ilyen idióta mondatokat olvasok/hallok..:) Ilyenkor tudok ám csodálkozni,hogy mennyire buta emberek élnek a földön..Szegénykéim..sajnálom őket nagyon...
2011. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban belegondolva lehet exbarátnőmnél is ez volt...enyhén hiperszexuális volt,és azt akarta hogy kielégítsem,de ez nem mindig történt meg és elég sokszor felizgattam ja és nem én voltam neki az első,de állítólag előttem senki nem elégítette...és hát végülis..ha már a mellduzzanat szóba jött...jobban belegondolva elég méretes tőgyei voltak korához képest:)

de szerintem orvost kérdezz meg inkább.:)

2011. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*elégítette ki
2011. dec. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!