Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyász?

Első nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Holnap megyek majd először nőgyógyászhoz és egy picit félek tőle nem tudom hogy ott mit kell csinálni és hogy mi fog történni... megnyugtatna hogyha tudnám hogy mit is szokott csinálni.Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm! 14/L
2011. dec. 26. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok. Ilyenkor is vesz kenetet? Nem fog fájni?
2011. dec. 26. 15:29
 2/10 anonim válasza:

Mi kaptunk felvilágosító órán egy füzetet és abban az van leírva, hogy:

először beszélgetni fog veled, kérdéseket tesz fel valszeg. megkérdezi az első és utolsó menstruációd időpontját és hogy volt-e már nemi aktusod.(ha vezetsz vidd magaddal a menstruációs naptárad)

ha féélsz akkor mondd meg a nőgyógyásznak és még megértőbb lesz)

aztán megvizsgál de vegyél nyugodtan levegőt és észreveszed, hogy nem is lesz olyan borzalmas és ne izgulj.(: remélem tudtam valamit segíteni.

2011. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ha elengeded magad és nyugodtan lélegzel akkor nem lesz kellemetlen
2011. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

velem nem beszélgetett...miközben vizsgált, rákérdezett a menszeszemre,

na meg azt tudom, hogy ha szűz vagy, azt jelezni kell előre, hogy finomabban vizsgáljon.


mikor bemész gondolom kérdezni fogják, hogy van-e vmi gondod amiért mentél meg ilyesmi, aztán levetkőzöl, felül póló maradhat, alul nyilván semmi, lefekszel, innentől kezdve semmi dolgod, a doki csinálja, amit kell. nem mondanám, hogy egyáltalán nem fáj, de nem vészes.

2011. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ebből talán mindent megtudsz.

2011. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fehér folyásom van és a mensim se jött meg 2. hónapja! Lehet hogy ez valami komolyabb baj???
2011. dec. 26. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fiatal vagy, lehet, hogy még nem állt be rendesen, vagy fogyókúráztál esetleg? Nekem általánosban volt egy osztálytársam, aki fogyózott és több mint egy évig nem jött meg neki. Ne izgulj, de majd írj, hogy mi volt:)
2011. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na mi volt?
2012. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt nem írtam le hogy júniusba kivették a bal petefészkemet de ez nem is lényeges ... semmi komolyabb nem volt csinált egy vizsgálatot... és megtudtam hogy túlságosan is érzékeny vagyok mindenre és reagál a szervezetem... szerintük normális ... de túlélhető :)))
2012. jan. 17. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó egészséget kivánok neked!
2012. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!