Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetek valamit mielőtt...

Érezhetek valamit mielőtt megmozdul a baba? 18. hétben vagyok és ma fura érzés van a hüvelyemben, mintha feszítene, vagy tágítaná valami. Nem fáj, csak furcsa. Jobb oldalt meg néha szurkál a hasam. Lehet meg fog mozdulni nemsoká?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 13-14 hetesen már érzetem. Első baba, de vékony vagyok. Én a köldökömnél éreztem érdekes érzést, mintha buborékok lettek volna a hasamba. Pont aznap mentem dokihoz, ő is azt mondta, hogy a baba. Utána rá 2-3 hétre már rendesen éreztem, igaz gyengén akkor még.
2011. ápr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom régi, de másnak is lehet fontos. Holnap töltöm a 18hetet. Jobb oldalon alul szurkál de nagyon belül érzem, tehát vagy szalag, vagy a méhem. Mától érzek erősebb magzatmozgást, mert elötte csak remegés szerűséget. Alul a puncimban pedig mintha egy ér feszülgetne.
2020. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!