Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha mikor a babám rúg, olyan...

Néha mikor a babám rúg, olyan mintha azt a hüvelyemben érezném. Furcsa és néha kellemetlen. Ez mitől lehet? 22 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 09:31
 1/7 anonim válasza:

Belerúg a méhszájba. Nekem is szokta csinálni és ilyenkor úgy érzem mindjárt kipottyan, de semmi sem történik. Egy kicsit kellemetlen érzés, de semmit sem árt nekem ezzel. Ne aggódj nem lesz semmi gond!

Boldog babavárást.

32 hetes Kata

2009. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet az oka. Ilyenkor oldalra fordulok és kicsit talán lecsúszik a drága. A méhlepényben sem tud kárt tenni a sok rugdalással?
2009. febr. 27. 09:53
 3/7 anonim válasza:

Én nem hallottam még senkitől sem, hogy a rúgásaival kárt tett volna a méhlepényben. Szerintem ártalmatlanok ezek a néha kínzó rúgások. Nekem van amikor két bordám közé rúg, na az tényleg fáj, főleg ha pár pillanatig neki is feszíti a kis lábát. Én egy picit ilyenkor erősebben simitom meg a pocakomat és elhúzza a lábát onnan. Mindent összevetve szerintem mégis nagyon jó érzés az amikor mocorog.

32 hetes Kata

2009. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez attol van, hogy meg nem fordult meg, es a rugasok bizony a vaginat celozzak. Nekem is allandoan ott rugdosott,es raadasnak nagyon aktiv a babam, ugy hogy neha mar szinte kellemetlen. Egy par napja viszont ha nem is fordult meg, de legalabb a fenekevel csucsult oda,igy legalabb egy kicsit oldalt iranyt erzem a rugasokat.
2009. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon lent lehet.Nekem a kezeivel bök oda,(néha arra gondolok neme a körmét érzem olyan szúrós:-) lábaival meg a bordáimat célozza, mindezt egyszerre.32 hetes
2009. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem fejvégűen is ezt csinálja. Mármint nem kell, hogy a lábával rúgjon oda. A keze is épp elég erős hozzá. Bár most azt hiszem egy ideje nem érzem, de borzasztó kellemetlen tud lenni. Én erre mindig azt mondtam, hogy olyan, mintha egy kapu lenne a méhszáj és a kincsem ott dörömbölne. Nekem is sokszor végig nyilallt egészen a hüvelyembe!

26 hetes kismami

2009. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kis kezecskéivel ütlegeli, a legdurvább, mikor egyszerre érzem a hüvelyemben és a végbelemben... Sőt, bal oldalt, talán a petefészkemet sikerül neki néha eltrafálni, na az az igazi kínzás:)) Volt hogy akkorát rúgott bele, hogy megrogyott a lábam:) De ennyit megér ez a kis drága:))

2009. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!