Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem minden nap van hüvelyfol...

Mona lisa27 kérdése:

Nekem minden nap van hüvelyfolyásom! Van hogy sok van hogy kevés. Normális?

Figyelt kérdés

Használok tisztaságit rendszeresen, ha vékonyat akkor van hogy átüt a fehérneműmre ha vastagabbat akkor nem.2 hónapja voltam dokinál ezzel a gondal és megvizsgált kenetet is vett és 1 hét múlva annyit mondott hogy negatív lett a tenyésztés, vagyis a stressz okozza a gondomat. Szerintetek?

a folyásom általában fehér vagy áttetsző, néha sárgás fehér, nyúlósnak nem mondhatnám inkább hígabb, de van hogy krém szerű, vagy kocsonyás. van mikor van szaga van hogy nincs!

tejsav irrigálást fogok csinálni, azt mondják az jó!


2011. dec. 27. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hormonproblémáról tudsz-e esetleg?

Nekem is hasonló gondom van, de nálam valszínűleg az okozza, hogy a hormonháztartásom nincsen rendben.

2011. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is , most hagytam abba a fogamzásgátló szedését, mert 4, 5 éve szettem és már lehet hogy a szervezetemnek sok! Te arra gondolsz hogy hormon probléma? mit ajánlasz? meg én kb 1, 5 éve nagyon megfáztam és szerintem fel is és azóta szenvedek így!! de a vizsgálat negatív, a dokim monta hogy van egy pici méhszájsebem de az nem csinál ilyen gondot mert nagyon pici.
2011. dec. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!