Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig hagyhatom benn a tamponom?

Meddig hagyhatom benn a tamponom?

Figyelt kérdés

O.B.minit használok mert a betét nem vált be , minden alkalommal összekoszolódott a bugyim.szóval a tamponom sosem telik meg teljesen vagyis nem szoktam megvárni mert akkor 1 napig bennt lenne még a mini is.ha kiveszem kicsit fáj akkor is ha ellazulok meddig várhatok hogy megteljen egészségtelen ha 1 napig bentvan?

16/L


2009. máj. 20. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Egy napig semmiképpen ne hagyd bent akkor se, ha nem telik meg. 4-6 óránként illene kicserélni. Éjszakára egy este feltett maradhat reggelig.
2009. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
napközben 2*szoktam és egyet estére és félig sincs sose
2009. máj. 20. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem célszerű, ha egész nap bent van ugyan az az egy tampon, ugyan úgy, ahogy a betétből sem célszerű egyet használni. A tamponos dobozban van használati utasítás és abban benne van, hogy milyen gyakran ajánlott a cserélés, nem akarok most hülyeséget mondani. Szerintem napi 3-4 alkalommal elég, én annyiszor szoktam, attól függ az elején vagy a végén vagyok-e. Bár én használok betétet is, azt is amilyen gyakran csak kell cserélem.
2009. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ez érdekes. a betéttel nem volt jó, mert ott sok volt, ha meg tampont használsz, akkor kicsi..hm :D na mindegy, a lényeg, h egyetértek az első hozzászólóval, 4-6 óránként, ill. éjszakára bennhagyhatod.
2009. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%

Az előttem válaszolónak :Szerintem nem jól értelmezted a mondatot,mert elcsúszhatott a betét és azért lett koszos a bugyi,nem azért mert több volt a mennyisége...

De amúgy cseréld azért sűrűbben a higiénia miatt is!

2009. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

ja, igen, az lehetséges:) köszönöm a felvilágosítást:D

3. válaszoló

2009. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Én a SilkTouch bevonatú tampont tudnám neked ajánlani, ha nehezen helyezed fel a tampont.(o.b.-nak is van) Ezzel a borítással a legkönnyebb felhelyezni, minden fájdalom nélkül a tampont.

Én is ilyet használok, szerintem próbáld ki.

De tényleg cseréld az előírtaknak megfelelően, mert fontos a higiénia!

2009. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Én is ob. minit használok,mert gyógyszert szedek és nagyon kevés a vérzésem 3napig tart,de azis ugy hogy egy nap 3tampon elég. reggel olyan 6-7között felteszek egyet és kiveszem 2körül,mert addigra telik meg ,akkor is ha erősebb, aztán megint feltezsem és leveszem 9kor,aztán fel estére és reggel folytatódik.szerencsére nekem már a 3.nap csak tiszti kell,de amugy van amikor nekem si nehezen megy fel és le a tampon, mivel nem tud lejutni a vér van amikor egy kicsit várok,meg használok sikosítót is erre a célra.
2009. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a rendszeres cserét javaslom. Egésznapra semmiképp ne hagyd fenn, nem egészséges.
2009. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát egész napra én sem hagynám benn, de az ob. használati utasításában benne van, hogy attól még semmi bajod nem lesz, ha 6-8 órára benn hagyod. én is benn szoktam, 2 éve tampont használok, semmi bajom.
2009. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!