Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? A fehér folyásom...

Valaki : kérdése:

Mi lehet ez? A fehér folyásom nagyon sok. De nagyon, szóval olyan pillanat egész nap nincs, hogy éppen ne lenne.

Figyelt kérdés
És ez egész hónapban ilyen...Néha,rendszertelenül szúró,lüktető fájdalmat érzek "odalent",de ez csak pár másodpercig tart.És két oldalt a hasam alja is szokott fájni,de ez is csak másodpercekig tart.Valaki azt mondja,hogy felfáztam...DE nem lehet,mert ez már régóta így van,és vigyázok,hogy a derekam nehogy kinn legyen,és minden este tűzforró vízben fürdök...Ugye nem vagyok rákos meg ilyesmi?????Dokihoz majd megyek,de előbb tudni szeretném mire számítsak nagyjából... 15/L
2011. dec. 29. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Rákos tuti nem vagy. Talán valami fertőzés, gondolom. Ha a pisilés nem fáj, akkor nem hinném, hogy felfázás lenne.
2011. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rákra ne is gondolj, inkább egy kisebb fertőzés lehet. Menj orvoshoz, ha lehet, még idén és megnyugszol.
2011. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bakteriális fertőzés lehet vagy gomba, sima hüvelygyulladás. Ha bűzös, akkor meg főleg!

Amúgy nekem is szokott ilyen lenni mensi után egy darabig, aztán helyreáll. Lehet picit felfáztál.

Ami erre még nagyon jó lehet az a sós ülőfürdő. De jó a cickafarkos+ körömvirágos vagy kamillás is.

2011. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felfázás, valójában bakteriális fertőzés, a hideg, csak felerősíti a tüneteket. Enyhébb, vagy kezdeti stádiumú fertőzésnél nem feltétlenül jelentkezik minden ilyenkor szokásos tünet (nem törvényszerű, hogy fájjon, csípjen a pisilés). A dokit viszont semmiképp ne halogasd, mert ezek a bacik nagyon gyorsan terjednek fölfelé a vesemedence felé, ott már komolyabb bajt okozva. Addig is igyál nagyon sok folyadékot, hogy jól mossa át a húgyutakat.
2011. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) azért megkönnyebbültem...
2011. dec. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!