Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyásnál elég ha csak...

Fehérfolyásnál elég ha csak egyszer veszek cickafark ülőfürdőt?

Figyelt kérdés
Nem naponta egyszer, hanem összesen egyszer? Mellette kúraszerűen iszom a napi 2 csésze cickafark teát 6 hétig. Ha nem elég 1x az ülőfürdő akkor mennyi javasolt?

2011. dec. 24. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem eleg, addig kell amig meg nem szunik a panasz.


De en inkabb a nogyogyaszt javaslom..

2011. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így csak annyit ér, mint halottnak a csók. Semmit. Használd úgy, ahogy a csomagolására rá van írva. Nem tudom lehet-e még kapni Maria Treben: Egészség Isten patikájából című könyvet, abban is benne van.
2011. dec. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj a folyással...Természetes,h van..még jó..Istenem...
2011. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor kisebb voltam (akkoriban jött meg a menstruációm) anyukám megtalálta az egyik bugyimat ami ott fehér volt, felemelte s mutatta hogy ez bizony nem jó. Azóta belém lett "építve' hogy ha ott folyik valami, az bizony nem jó...

De dokihoz azóta sem mertem elmenni. De a napokban rá kell vennem magam. Úgyhogy szerintem is is ugorj be a dokihoz, ő biztosan megtudja mondani mi a teendő!:)

17/l

2011. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D Teljesen felesleges és utolsó: anyukád nem jól tudja és neki sem jól magyarázták el! A folyás normális ha fehér vagy enyhén sárgás a (de csak egy picit) a nap végére! Akkor fertőző,ha sárgás-zöldes,bűzös,orrfacsaró vagy éppen viszket! :) (De ha nem hiszed,keress rá a neten!)
2011. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!