Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamelyik nap olvastam a...

Valamelyik nap olvastam a szellemekről, aznap olvasás után a folyosón 1 fehér foltot láttam elsuhanni, kb 1 pillanat alatt, olyan volt mint 1 szellem, az volt vagy az olvasás miatt képzeltem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát állítólag ha sokat foglalkozunk ilyenekkel,nagyon beleássuk magunkat, akkor jobban rá áll az agyunk,és azt hihetjük mindenre..paranoia:D Énis ha szellemekről olvasok,azon kezdek parázni hogy valaki van a hátam mögött XD. De amúgy nem tudom,hogy szellem volt e vagy csak illúzió amit láttál :/
2009. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha értem én is erre gondoltam kössz a választ ! Más is küldhet :D
2009. aug. 5. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat beszelsz a kajakrol akkor meg ehes leszel es csorog a nyalad:D


Persze, szerintem is kepzelodsz :D Minenkinek van ufos korszaka, en is lattam gyerekkoromban, amikor ilyenekkel foglalkoztam :D

2009. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem léteznek szellemek, nőj fel.
2009. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ezt te lehet h csak beképzelted magadnak, de viszont léteznek! Az a hülye aki ezt nem tudja!
2011. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
úúú..az az érzés hogy valaki van a hátam mögött nagyon rossz...egyébként léteznek de csak kamerán keresztül látni őket..ne erőlködj...tom h hülyének néztek...de én hiszem az ilyenekben...am ráállt az agyad :3
2012. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is foglalkozom ilyen dolgokkal néztem horrort nem tudtam aludni sötétben 3 hétig egyébként ismerem ezt az érzèst kiráz a hideg és folyamatosan a hátad mögé nézel.

Azt vettem észre hogy a magyaroknál van a legkevesebb szellemes sztory , ez talán azt bizonyitja hogy csendesebb,nyugottab nép vagyunk?

2014. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!