Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez pajzsmirigy túl vagy...

Ez pajzsmirigy túl vagy alulműködés? Teherbeesésnél mit okozhat?

Figyelt kérdés
szóval kb 5 évig kezeltek, de sose tudom alul vagy túl működik, a süllyedésem 30 vagy a felett. a tshra nem emlékszem.l thiroxint ( letroxot szedtem), de másfél éve kiköltöztem külföldre itt nem kezelnek gyógyszerem sincs.babát is szeretnék. el akarok menni vele orvoshoz, de elősször jó lenne tudni ez alul vagy túlmöködés? szerintetek??
2011. dec. 31. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Letroxot szedtél, akkor alulműködés volt/van. a hypothyreosis rontja a teherbeesés esélyeit. A gyereket szeretnél, érdemes felkeresni egy orvost.
2011. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Letrox-ot mind a ket esetben adjak,legjobb ha elmesz az orvoshoz es nemsokara megtudod,v. küldje valaki utannad a regi leleteid.
2011. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző nagy hülyeséget írt, hogy adnák mind a két esetben. Kizárólag alulműködésre adják!!!!!!!!!!!

Én is arra kaptam!

Nagyon régen túlműködésem volt, arra mást szedtem.

2013. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!