Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton leborotváltam a...

Szombaton leborotváltam a puncim és mostanra nagyon kipattogzott. Fáj, húzódik, és apró kis pattanások vannak a bőröm felületén. Mit tehetnék, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hintőport rá, vagy pelenkakrémet, vagy szoliztasd meg :)
2010. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vagy ha ezek nem segítenek akkor nyálazd be az ujjad és azzal simogatsd
2010. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoli lassítja a sebek gyógyulását csak úgy megsúgom.

Nyugtató krémekkel kenegetheted, de ez ilyen lesz egy jó ideig, aztán majd megszokja a bőröd. Kivéve ha érzékeny, akkor mindig ki fog pattogni ha borotválod.

2010. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- körömvirág krém

- aloe vera krém

- Neogranormon krém


...és legközelebb ne borotváld!!!


Én "Veet Bikini Duo" szőrtelenítő krémet használok évek óta ezen a részen, nekem nagyon bevált!

2010. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külön borotvát használj, vagyis ne ugyanazzal borotváld pl a lábad, egy borotva csak a fazonra legyen. A körömvirág jó, a babaolaj is, és a hintőpor is. Viszont sokáig rossz lesz. Ez ilyen, ne borotváld. Én gyantáztatok, vagy veet krémet használok.
2010. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!