Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és elég kicsi...

12 éves vagyok és elég kicsi a mellem:S Miért?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és még nemjött meg csk a folyások több mint egy éve és az összes tünet még hozzá, még nem jött meg de néha úgy érzem h hamarosan, de a mellem még elég kicsi 70/a-s melltartóim vannak (1 db B-és is) és ez mért van így? mostanában jobban fáj és gyorsabban is nő egy kicsit://
2012. jan. 1. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Mert 12 éves vagy basszus, azért.

Meg mert ezt örökölted, azért.

2012. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nyugimár-.- és más 12 éves lányoknak is van olyan akinek nagyobb a melle. de ÉRTELMES válaszokat kérek. köszönöm...
2012. jan. 1. 22:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit vártál kérdező. Az első válaszoló teljesen korrekt volt.
2012. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Még alig léptél be a serdülőkorba, nyugi:) majd fog nőni a melled, mert még fiatal vagy:)
2012. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az lehet, de attól még nem kell h itt basszusozzon, az senkit nemérdekel, én nem csk azt kérdeztem ha valaki jobban elolvasta volna a kérdésemet bocsánat, de lécci valaki mondjon h miez h jobban fáj meg ilyesmit...:)
2012. jan. 1. 22:21
 6/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszi:))csak pl. osztályomból is a barátnőimnek is nagyobb ezért érdekel ennyire, nemakarok kilógni:)
2012. jan. 1. 22:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont nem ártana megtanulnod lassan helyesen írni, és helyesen mondatot alkotni!
2012. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, mindenki szervezete más, van akinek előbb van akinek utóbb indulnak be a hormonjai. 12 évesen ez teljesen normális, még éppen hogy csak a serdülőkorba léptél.
2012. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
12 évesen még nem is kell nagy mellednek lenni, hiszen nemrég kezdtél fejlődni. Tudom, hogy most azt mondod, más lánynak már nagy melle van, de mindenki más ütemben fejlődik. Senkit nem lehet ez alapján megítélni. Még évekig nőhet a Te melled is ne aggódj!
2012. jan. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj, hogy nem mostanában fogsz menstruálni. Én is így voltam, de most már tudom, hogy nem érdemes erre várni. Nekem 12 éves koromban jött meg, mint a legtöbb ismerősömnek, de van egy lány az osztályban akinek még egyáltalán nem kezdet el nőni a melle, pedig 14 évesek vagyunk.
2012. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!