Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy kicsit fel vagyok fazva....

Egy kicsit fel vagyok fazva. Attol lehet h a nagy szemeremajkaim alatt a bor allandoan repedezik? Olyan mintha megvagtam volna, de tobb helyen.

Figyelt kérdés

Es nagyon faj. De meg a vegbelnyilasomnal is. Mit tegyek? Dokihoz csak jovoheten tudok elmenni. Mit ajanlatok? Es ez ugymond normalis megfazasnal, h total repedezik a borom ott lent?

Koszonom a valaszokat!


2012. jan. 2. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész.
2012. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen fertőzés lehet, mindenképpen keress fel nőgyógyászt vagy legalább bőr és nemibeteg gondozóba menj el.
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg orvoshoz jutsz kend valamilyen hidratáló krémmel, de ha csípi, azonnal mosd le, és azzal ne kend, mert akkor az nem jó. Esetleg valamilyen aloe verás készítményt vagy körömvirágkenőcsöt próbálj.
2012. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!