Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 13éves vagyok és az osztály...

Én 13éves vagyok és az osztályunkból én meg egy másik lány van aki még nem menstruál és állandóan csúfolnak ez miatt mit tegyek hogy megjöjjön? A másik pedig hogy nem akarnak nőlni a melleim erre van valami tippetek hogy meggyorsitsam a növekedését?

Figyelt kérdés
menstruáció és a mellek növekedésével bajban vagyok segitsetek létszives!!!
2011. dec. 16. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erre nincs segitség. Fogadd el, hogy későbben érő tipus vagy. A menstruációról csak annyit, hogy később majd azért fogsz imádkozni, hogy bárcsak ne lenne. Nem egy túl kellemes érzés havonta görcsölni, vérezni.

Az osztálytársaiddal ne foglalkozz. Előfordulhat, hogy pár év múlva sokkal szebb melleid lesznek, mint az összes többinek együttvéve.

2011. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Minél később jön meg annál magasabb leszel! csontosodás a menstruációval fejeződik be
2011. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Van egy rossz hírem! Egyik ellen sem tudsz mit tenni! Majd megjön ha a szervezetek elég érett lesz! Illetve a melled is olyan tempóba fog nőni ahogy a szervezeted kívánja! Ezt nem lehet meggyorsítani!
2011. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az osztálytársaid számon tartják kinek jött meg? ha ennyire csúfolnak mondj azt hogy megjött csak te tesizel mert nem olyan erős ... a mell meg csak megnő majd vagy ha nem akkor meg ezvan. nekem sok "lapos" barátnőm van de ők vagy kitömik vagy nemérdekli hogy ki-mit gondol róluk.
2011. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudsz semmit tenni. Majd megnő és majd megjön ha itt az ideje.


De áruld már el, hogy mégis honnan a jó fenéből tudják az osztálytársaid, hogy ki menstruál és ki nem???

Mink mondtad el, hogy neked nem jött meg?

Más minek mondja el, hogy neki megjött?


Egyébként sem fogja ellenőrizni senki. Ha ennyire zavar, akkor mond azt, hogy neked is megjött oszt kész.

2011. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit tenni. én 14 éves vagyok, még nem menstruálok (ezért még senki nem röhögött ki) és a melleim is kicsik. Nem is csodálkozom, anya is későn érő típus volt, 15 évesen öjött meg neki. Várok. Nincs mit tenni. Majd ha 16-17 éves korodban sem jön meg, akkor kell elmenni nődokihoz, mert lehet ott már valami hormonprobléma áll a háttérben. Addigis hagyni kell, hogy a szervezeted megérjen a "feladatra". A többi osztálytársad meg sz*rd le! Ők az éretlenek, amiért olyas valami miatt csúfolnak, amiről nem is tehetsz.
2011. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Minii Vikii ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezek ellen nem tudsz mit tenni. Én a helyedben örülnék neki, hogy még nem menstruálok, nem a legjobb élmény tampont / betétet cserélgetni, bár nekem nem fáj semmim sem elötte / közbe / utána Hál'istennek, bár sokaknak fáj, akiket nem irigylek. Későn érő típus vagy, de addig örülj, még nem menstruálsz!

A melleid pedig majd megnőnek :) Nekem sincs nagy mellem, de még is élek. Attól, mert valakinek nagy a melle, még nem okosabb, ügyesebb.

14L

Az osztálytársaidra pedig ne figyelj!

2011. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat most kicsit nyugotabb vagyok:))Azt hogy honnan tudják nekem van egy barátnőm akiben eddig megbiztam de egyszer összevesztünk és kikotyogta a többieknek:((
2011. dec. 16. 20:14
 9/13 Minii Vikii ***** válasza:
Na igen a ,,barátnők". Hidd el, sokat fogsz még csalódni, tévedni az életben! :) De ebből lesznek a jó tapasztalatok.:)
2011. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy akik csúfolnak emiatt, nem beszélgetett az anyukájuk, a menstruációról, hogy 16 éves korig teljesen normális, ha nem jön meg, de bármikor is bunkóság ezért csúfolni valakit!!!
2011. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!