Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki egyszer hólyaghurutot kap...

Aki egyszer hólyaghurutot kap annak állandóan vissza fog térni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de akinek 1x volt, nagyobb eséllyel fog még kapni, vagyis jobban oda kell figyelni.
2011. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én most kaptam először, szóval most már veszélyben vagyok...:(
2011. nov. 24. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a dátumot jól jegyezd meg, hogy tudd, mikor következik a második. Tehát: "kislány, vigyázz..."
2011. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, amikor 8 éves voltam. Egyszer, amikor 22, akkor azért, mert nem figyeltem oda az intimtorna könyv utasítására és egy bizonyos gyakorlatot nem megfelelően végeztem (a pisivisszatartós gyakorlatot nem szabad többször csinálni, mint alkalmanként egyszer, h lássam mire haladok, hanem minden pisilésnél csináltam). Utána v 5 hónappal később megint volt egy felfázásom, mert a buszom nem jött és a 10 centis jégen, ami a megállóban volt 40 percet kellett várnom. Ez pár nap alatt átment vesemedence gyulladásba.

5 éve viszont semmi bajom. Ha nem iszom sokat egy nap, akkor egy picit csíp a vizeletem, de hamar le tudom rendezni a megfelelő folyadékmennyiséggel.

2011. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az immunrendszeredtől is függ, és attól, hogy mennyire vigyázol magadra.
2011. nov. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van aki érzékenyebb az ilyen típusú betegségekre. Van rá esély, hogy visszatér, főleg, ha nincs rendesen kikezelve. Mindenképpen érdemes elmenni orvoshoz, aki elküld leoltásra-ez nagyon fontos, mert a háziorvosok hajlamosak sima általános, széles spektrumú antibiotikumot felírni laborvizsgálat nélkül, ami viszont nem minden bacilusra hatékony.

A továbbiakban pedig tényleg nagyon fontos, hogy vigyázz magadra. Nem szabad hidegre ülni, télen vegyél meleg fehérneműt, a derekadat takaró ruhákat hordj és amit mindenki elfelejt az az, hogy sokat kell inni, mivel így nem tudnak a baktériumok olyan könnyen megtelepedni. Ne tartsd vissza sokáig a vizeletedet, hanem járj gyakrabban WC-re mert így is tisztulnak a húgyutak.

Ha ezeket a szabályokat betartod, akkor nem lesz semmi gond.

2011. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!