Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy azért sírok most...

Lehet, hogy azért sírok most a semmin, és van rossz kedvem, mert meg fog jönni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, oké, vannak gondjaim, de csak ilyen mindennapiak, amelyek bárkivel megeshetnek. Ilyen még sosem volt velem, hogy amiatt sírjak, vagy legyek lehangolt, mert meg fog jönni. Viszont kiskoromban nagyon sokat sírtam a semmin. Sokszor álomba sírtam magamat. Nem volt túl könnyű gyerekkorom. Bár még mindig az vagyok... Mitől van ez?
2012. jan. 2. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a premenstruációs tünetegyüttes áll a hátterében. A testi tüneteket gyakran kíséri érzelmi instabilitás.( magasabb magnézium tartalmú élelmiszerek nem ártanak ilyenkor)

A vasszintedre általában figyelj ettől függetlenül.

2012. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vashiányom tuti, hogy van. Nagyon karikás a szemem, bármennyit is alszok. Köszönöm a választ!
2012. jan. 2. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
A vashiány nagyon komoly, szinte megmagyarázhatatlan pszichés tüneteket is okozhat, a hasonló korú lányomnak 6-os volt a vasa, nem tudtuk miért sír, miért nincs kedve tanulni, kimozdulni. A vaspótlás hosszadalmas, de az első 2 hete után már látta, érezte magán a változást. Figyelni kell erre folyamatosan egy serdülőnek, egy nőnek, ez biztos.
2012. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy koncentrálni is emiatt nem tudok? Rendben, szedek vasat. Köszönöm, sokat segített.
2012. jan. 3. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, figyelem-, koncentrációs zavar, lehangoltság is lehet a tünete.


(Háziorvos, laborvizsgálat) - csak akkor szabad vasat szedni, ha igazolódik.

2012. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az "aláárkolt szem" is jellemző többek között.
2012. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz rám. Most éppen szedek valami vasat. Teába kell beletenni. Valami bio... Ha nem használ, vagy romlik a dolog, akkor meglátogatjuk a dokit. Köszi a segítséget.
2012. jan. 4. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!