Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok boldog lenni,...

Nem tudok boldog lenni, nevetni . Semmi sem érdekel és én sem érdeklek senkit. Haverok vannak de barát :S semmi nem vicces nemtudok nevetni semmin :S elég rossz. Milehet? 16/L

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd jönni fog mindenki azzal, hogy depressziós vagy, el kell menni orvoshoz / pszichológushoz..


Szerintem kezdj inkább vmi új dologba.. a közelben biztos van vmi sport lehetőség, iratkozz be valahova... egyrészt új embereket ismersz meg, másrészt meg a sport tök jó dolog, az én hangulatomat mindig feldobja.

Vagy ha a sport nem érdekel, akkor bármi amihez kedved van.

Egyébként egyáltalán nincs egy normális barát se, aki meghallgatna, vagy akivel kicsit ki tudnál kapcsolni?

2009. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de vannak btok .. megbeszéljük mi a helyzet beszélgetünk ienek...denemérzem h annyira jóba lennénk.. és kezd hiányozni az az érzés h valaki szeret :/ családdal is jó minden.. de akkoris
2009. szept. 28. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok a lelkedbe gázolni, de tipikus tiniprobléma. Ki fogod nőni. Ebben a korban mindenki szenved valamitől, ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget. Foglald le magad, és nem lesz időd ezen töprengeni. Lényeg, hogy úgy tedd ezt, hogy közben vigyázol az egészségedre.


Ami segíthet: válassz célt! Akármilyen célt. Ami régebben tetszett, amit szerettél volna, megvalósíthatnád. Játsz hangszeren/vágj bele sportba/önkéntes vagy diákmunka/tudásod fejlesztése. Nem kell feltétlenül bármibe belekezdened, ami az eszedbe jut, maradj igényes. De gondolj arra, hogy vannak dolgok, amik a későbbiekben hasznodra válhatnak. (Nem személyeskedés, de én pl. "hobbiból" németet tanulgatok, és szeretnék megtanulni videókat vágni is. Jól mutat az ilyesmi az önéletrajzban :) )


Sok sikert kívánok neked!

2009. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!