Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. fél éve a menstruációm...

Kb. fél éve a menstruációm első napján mindig nagyon görcsöl a hasam és hasmenésem van vagy fél napig. Ez normális? 20/L

Figyelt kérdés
Régebben nem igazán volt gondom a menstruációmmal, épphogy csak egy picit fájt a hasam, de ez a mostani helyzet már eléggé zavaró. Ez normális? Másnál is van ilyen?
2012. jan. 3. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,sajna én is így vagyok ezzel
2012. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ígen. Még fejlődnie kell a méhnek, és akkor majd nem fog fájni. A hasmenés is bele tartozhat. Kinél hogyan jelentkezik. Tény hogy minél idősebb leszel annál kevésbé fog hatni. 30 év körül, már csak kicsit vizesednek a nők.
2012. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát...nem értek egyet a második válaszolóval. Anyukám 48 évesen úgy görcsül mint 20 évesen....De kérdező: Teljesen normális,de ha akadályoz a munkádban(ez alatt az iskolát,munkahelyet is értem) akkor szólj az orvosodnak ő tud segíteni.
2012. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány.
2012. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy valamilyen fertőzés, próbáld meg ha vége van a mesinek, sárvári sós vízben megfürödni
2012. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 James Bandy válasza:

Szinte minden nő tapasztalta már, de nem kell így élned.

Sok nő tapasztalja, azt hiszik, hogy ez az élet része, de ezt nem kell elfogadni, ezek a tünetek megszüntethetők, kezelhetők. Ahhoz, hogy ne legyenek ilyen tüneteim, én gyakram iszom a hónap során cickafark és palástfű taát, ismerem a Lady Ciklus teát, az összetevői mind vannak itthon, sok cinket szedek egész hónapban, olvasd el Szendi Gábor cink és PMS cikkét, ismerem és használom a Mensesyl cseppeket és így tök jól tünetmentes vagyok a mensis napokon és nem fosok-folyok egyszerre ilyenkor. :)

Ja, 36 vok és kb 30 éves koromig hittem, hogy a görcsölős hasmenés ilyenkor "normális", pedig nem az, könnyen meg lehet előzni.

2014. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!