Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tampont használni,...

Szeretnék tampont használni, de nem megy, miért? 14 vagyok, másnak hogyan sikerül? A betétet nem szeretem.

Figyelt kérdés
A barátnőm is 14 és neki simán megy,(szűzek vagyunk)csomót beszéltünk már róla és a múltkor megmutatta, hogy hogyan kell feldugni, leguggolt és egy pillanat alatt felnyomta. Most nekem van meg, de nekem nem megy.Mit csinálok rosszul?

2012. jan. 5. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul csinálod, vagy egyszerűen olyan a szűzhártyád, hogy nem akar felmenni, nekem ilyen volt :(
2012. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ne izgulj és ne erőszakoskodj, mert akkor nem fog menni. Egyik lábadat tedd fel mondjuk egy székre vagy a fürdőkád oldalára, vegyél egy mély levegőt, és ez alatt a nagy levegővétel alatt próbált meg. Figyelj oda hogy tiszta legyen a kezed! :) Sok sikert.
2012. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nézz be egy tükörrel, hogy mi a helyzet.
2012. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A barátnőm mondta, hogy neki szinte egyből sikerült, lassan már egy éve nem is használ mást.Elmondta , hogy hogy kell, meg láttam is,de mégsem megy.Az ujjammal már próbálkoztam, avval nem volt gond. Ciki lenne megkérni, hogy segítsen?
2012. jan. 5. 14:44
 5/29 A kérdező kommentje:
Vele mindenről lehet beszélni, otthon viszont nem.
2012. jan. 5. 14:47
 6/29 Viviana válasza:
A problémád forrásának több oka is lehet, esetlegesen a rossz felhelyezés, vagy például az is ha túl száraz a hüvelyed, ilyenkor nehéz felhelyezni. Próbálj ki több fajta ternéket, és mindíd ügyelj a tisztaságodra(kézmosás stb.) 20/L
2012. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Attól, hogy segít Neked a barátnőd, Te még nem fogod tudni egyedül feldugni a tampont. Lehet, hogy erős a szűzhártyád, vagy nagyon kicsi rajta a nyílás.
2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

A kézzel valószinû azért könnyebb, mert nem egy merev dolog, hajlékony. Ügylelj arra, hogy ne mereven felfelé told, hanem kissé ferdén.

Arra is figyelj, hogy ne legyél száraz, mert az belül felsért és iszonyúan tud fájni.

Higéniára is nagyon vigyázz, moss kezed előtte, utánna.


Remélem segítettem valamennyit... 16/L

2012. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de sajnos nem ment, pedig többféle pózt is kipróbáltam. Hanyatt fekve, felhúzott lábbal ment a legjobban be, de nem volt az igazi, mert éreztem, hogy ott van, aztán kivettem. Irígylem nagyon azokat, akik már tudják használni,de biztos, hogy én szúrok el valamit. A velem egyidős barátnőmnek meg simán megy, hihetetlen. Megpróbáljam valami krémmel is?
2012. jan. 5. 19:08
 10/29 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok!
2012. jan. 5. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!