Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tampont használni,...

Szeretnék tampont használni, de nem megy, miért? 14 vagyok, másnak hogyan sikerül? A betétet nem szeretem.

Figyelt kérdés
A barátnőm is 14 és neki simán megy,(szűzek vagyunk)csomót beszéltünk már róla és a múltkor megmutatta, hogy hogyan kell feldugni, leguggolt és egy pillanat alatt felnyomta. Most nekem van meg, de nekem nem megy.Mit csinálok rosszul?

2012. jan. 5. 14:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
Elárulom, hogy soha életemben nem volt hüvelygombám ;) pedig 6 éve használok tampont.
2012. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%
És te művelődj kicsit, hogy semmi közöd hozzá más mit használ menstruáció alatt ;)
2012. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
4%
a tamponosak elég gázak-.-"
2012. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
4%
Veszítsd el a szüzességed, utána könnybben fog menni.
2012. jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
:D Pont lesz@rom,hogy mit használsz és az hogy most nincs(bár lehet hogy van,csak nem tudsz róla) az nem azt jelenti,hogy nem is lesz. 20 év tamponhasználat után is hirtelen "felbukkanhat"! Amúgy évekig tanultam a nőgyógyászatot,mivel asszisztens vagyok. :P
2012. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár itt már rég nem arról vitatkoztok, ami a kérdés volt. Volt benne több hasznos is, de nagyon sok primitív is.De ami a lényeg, hogy amit akartam az sikerült és százszor jobb, mint a betét. Köszi
2012. jan. 9. 16:06
 27/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) ügyes vagy
2012. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Egy "MARS" nevű felhasználó, rendszeresen privátba küldi nekem a sötét megjegyzéseit. A Legutóbbi : "elribancosodtál magyarul" . Nos hát ilyenekre gondoltam, amikor a primitív jelzőt említettem.
2012. jan. 9. 18:11
 29/29 anonim ***** válasza:
90%
az én édesanyám kb 25 éve tampont használ és még soha nem volt tőle semmi baja!:)
2012. jan. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!