Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tolem? Talan tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem? Talan tetszem, vagy csak ki akar hasznalni? En szeretem

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel egy helyre jarunk suliba es hat en nem ismertem addig de megvolt a cime,es 1x megismert a suliba es ramirt neten.Eltelt egy kis ido utana es felhivott magahoz,sokat hulyultunk,beszelgettunk,meg minden`.Es hivott masodjara is es mentem is volna csak nem szolt,vagyis allitolag irt smst hogy akadt egy kis dolga csak nem kaptam meg:(.`Most megigerte hogy bepotoljuk,csak hat felek hogy most se lesz semmi belole,vagyis hogy megint lesz dolga:(srry a helyesirasert`nincs magyar billentyuzetem
2009. dec. 14. 09:59
 1/8 A kérdező kommentje:
15 eves lany,20 eves fiu
2009. dec. 14. 10:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni... Lehet, hogy tényleg dolga akadt, lehet, hogy kamuzott... De ne a lakására járkálj rögtön, hanem üljetek be valahova beszélgetni, ismerkedni.
2009. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi
2009. dec. 14. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:

igaza van az első válaszolónak! nem feltűnő h. egyből lakásra hív...á figyel ha nagyon fintos lenné, neki, akkor mindent elkövetne h. vele legyél, szerintem csak áltat, és én ezt onnan gondolom gh. velem is megtették ezt, csak szerencsére mielőtt még megtörtént volna a dolog(maiért ő hívott fel állandóan a szobájába, én kiléptem ebből a kapcsolatból(pedig azt hittem h. szeret meg ....blablabla..... de nem így volt, énis cska álltattam vele magam!!! figyelj nem jó ötlet h. feljársz hozzá, kitudja....

találkozzatok mshol, de ha azt látja h. simán fellibbensz hozzá a saját területére akkor abból azt veszi le h. te nem vagy a sex ellenére sem!!! légy óvatos mert nagyot csalódhatsz...elhiheted nekem

22/L

2009. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsonak is koszonoom
2009. dec. 15. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akkor írta az SMS-et amikor a T-mob*le nem működött?
2009. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg egy 20 évesnek már meg vannak az igényei és nem feltétlen egy 15 éves lánynak kéne hogy kielégítse az igényeit
2009. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet,de nem tudom..mai napig se kaptam semmi smst:(
2009. dec. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!