Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól hüvelygomba?

Fogamzásgátlótól hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Jangee fogamzásgátlót szedtem több mint fél évig, aztán egyszer csak Yasminelle-t írtak fel, mivel az előző megszűnt :S több mint 3 hónapja szedem, és kb 2 hónapja küszködök gombával.. előjön, Canesten Kombit használok, kb 1 hétig minden oké, aztán visszajön :S nyilvános wc-re nem ülök rá, kerülök mindenféle ilyen dolgot.. szóval nem tudom mitől lehet :S a betegtájékoztató8ban olvastam hogy gombás fertőzés is lehet a mellékhatása.. valakinél volt már hasonló? Mitévő legyek? Holnap megyek amúgy nőgyógyászhoz :/
2012. jan. 5. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett gyakori. De nem csak a Yasminelle mellett, hanem az összes mellett.
2012. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet...
2012. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz másik fajtát használni, ha az se jó, akkor valszeg le kéne állnod a foggátlóval ha nem akarsz hüvelygombát. Amúgy meg lehet azért nem múlik el, mert nem is gomba, csak kened mégis Canestennel. Ráadásul gombából is van többféle. Vagy orvos írta föl a Canestent?
2012. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy csomó jó tanács itt:


[link]

2012. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ez volt anno kezeld ki és felejtsd el a tablettákat.
2014. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!