Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek gyakori felfazassal...

Mit tegyek gyakori felfazassal kuzkodtem kb1/2eve kimaradt ma regel meg semmibajom par orara ram pisiles utan csipett aztan jott 10-20 percenkenti pisiles mar pisiles utan annyira faj szinte sirok. Probaltam:teazni, kamilateas alufurdo. Mit ajnlotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sokkal komolyabb probléma annál, hogy otthon kezelgesd (a vesemedencédet veszélyezteted), menj orvoshoz, szedd be amit felírt, utána használj hűvelyflóra helyreállítót (Pl. Gynophilust), különben újra és úja visszatér.
2012. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre már mindenképpen orvos kell!
2012. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.Hala a jo egnek mar jobban vagyok teazgatok es kamillas forro furdo ha nem javulok hetfon irany a doki.Vagy ha kemenyebbek a tunetek irany a surgosseg.Nagyon felek mert a csaladomba nagyon eltejedt noi betegseg a vese ko homok stb.
2012. jan. 6. 22:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Primabalerina hűvelyflóra helyreállító allat mennyire latod jonak az itimmosot amugy evvel kapcsolatban igazad van mert sokat segitett eleinte kimarasztotta vegul mert fel evre teljesen elmult(ez nagy lepes volt)
2012. jan. 6. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Az intim mosakodó nem jó erre a célra, azt legfeljebb külső lemosásra használhatod, oda meg szerintem felesleges. A hűvely belseje normál esetben savasabb kémhatású, mert a savas közeg biztosítja a természetes védelmet. Ebben a környezetben tudnak fennmaradni a hasznos bacilusok. Az alábbi cikkekben olvashatsz a témáról:

[link]

[link]

2012. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még a témához tartozik az is, hogy amit női felfázásnak nevez a köznyelv, az valójában bakteriális fertőzés. A hideg hatás (hideg kőre ülés, fedetlen deréktáj divat miatt, stb...) csak fokozza, felerősíti a tüneteket. Innen ered a téves elnevezés. Biztos hallottál már olyat, amikor valaki azt állítja, ő márpedig vigyáz magára, nem jár zokni nélkül stb., stb..., nem érti miért fázik fel mégis gyakaran.

A hüvelyből, miután a fertőzés legyőzte a helyi védelmi vonalat, anatómiai sajátosságból kifolyólag a nőknél nagyo rövid út vezet a kórokozóknak a vese, vesemedence felé. Ezért nem tanácsos házilag kezelgetni, vagy halogatni az orvos felkeresését. A következményét azt hiszem nem kell részleteznem.

2012. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, a felfázás gyakorlatilag egy bakteriális fertőzés, ami nem gyógyul meg magától és házi praktikáktól, csak gyógyszertől.

Valószínű azért tér vissza nálad is folyton, mert otthon kezelgetted magad, és nem mentél orvoshoz, pedig ezt egy egyszerű antibiotikum kúra megoldja, és nem kell tovább szenvedned az állandó visszatérő kellemetlen és fájó tünetekkel.

Az antibiotikum ugyanis megöli a bacikat!

Jobbulást!

2012. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom az infokat es el megyek dokihoz
2012. jan. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!