Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális a fogamzásgátló...

Manócska'90 kérdése:

Ez normális a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy nem szedem a tabit (2,5 évig használtam). Elvileg tegnap-ma kellett volna megjönnie, de semmi. Azt tudom, hogy ez normális. Viszont már egy hete görcsölök. Hol az egyik, hol a másik oldal, hol mindkettő. A legutóbbi is hirtelen összehúzta a hasamat. Mégis semmi vérzés. Ráadásul én sosem görcsöltem még - a tabi szedése előtt sem. Tehát a kérdés az, hogy ezek a görcsök normálisak?


Előre is köszönöm!


2012. jan. 6. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a mellékhatások között van amit leírtál, de szerintem megér legalább egy hívást a nőgyógyászodhoz ha már elmenni nem akarsz(mert gondolom azért kérdeztél itt)
2012. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp dokit akarok váltani, azért nem mentem még el. A régit meg fel nem hívom, mert egy idióta és sose mondja meg, ha vmi bajom van :@ Viszont ha megjött és elmúlt a vérzésem, akkor biztos, hogy elmegyek orvoshoz egy általános szűrésre (bár épp múlt hónapban voltam), mert többen is mondták már nekem, hogy miután abbahagyták a bogyót, cisztájuk lett. Nem vagyok paranoiás, de inkább nézzen meg :)
2012. jan. 6. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy a sok mozgástól és forró fürdőtől elvileg hamarabb megjön. A melegvízbenülés amúgy is jó szokott lenni ha görcsölsz ;)
2012. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, megfogadom :)
2012. jan. 6. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!